Jump to content
IGNORED

Interstellar


Ajant23

Recommended Posts

  • Replies 448
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    48

  • Weenie Pooh

    36

  • kobni zelaya

    25

  • morgana

    19

Nisam imao prevelika ocekivanja, posle Inceptiona mi je bilo jasno da Nolan nema kapacitet da pravi “ground-breaking” filmove. Al’ ajde, Inception je bar bio dobar thrill ride u bioskopu. Interstellar nije cak ni to. Na listi Nolanovih filmova smestio se na zacelje.

Kad neko nazove film Interstellar, pomislio bi da ga pravi kao spiritualno putovanje u nepoznato, to boldly go where no man has gone before. A ono ispade porodicna melodrama. Scenario brace Nolan je toliko los, da 10 Kubricka ne bi mogla da naprave dobar film od njega. Red banalnosti, red klisea, red patetike i tako u krug. Dijalozi ocajni, ko da ih je Lucas pisao. Izbaci zaista fantasticne vizuelne scene u svemiru i odlicnu fotografiju i nece bas ostati puno sta upecatljivo. Vec su Ayatollah i Burekdzija izneli neke primedbe vezane za nekoheretnost i nelogicnosti, ima vala gluposti kolko hoces. Od samog starta.

Nolan bi hteo malo da kopira Kubricka, malo Spielberga. Da se bar odlucio za jedan pristup, pa da hrabro gura do kraja bez kompromisa. Ovako nista nije postigao. Jos jedan sf film u rangu mediokritetskih ostvarenja poput 2010 ili Mission to Mars.

Link to comment

Kobni, takav sistem kakav si u spojleru opisal neće mene dočekat u kinu. :isuse: Ipak će se ovo srkati preko tcp/ip, previše cijenim svoj novac.

 

Laconica Telefonica

Po meni vredi ga gledati bas u bioskopu  zbog fotografije i zvuka ... Zavalis se , gledas svemir i pravis u glavi neki svoj scenario :)

Off

Koliko je karta za bioskop kod vas ? 

Link to comment

Po meni vredi ga gledati bas u bioskopu  zbog fotografije i zvuka ... Zavalis se , gledas svemir i pravis se blesav  :)

 

to bre.... ja mogu svakake filmove da volem..... i kad neko za neki film kaze "govno" il "dzubre" pa lepo mi dodze da ga sutnem u dupe

Link to comment

Gledo veceras. Duboko razocarat. Razocaranje najvise rezultat nerealnih ocekivanja izazvanih sveopcim hypetom, a ni nolanova pretencioznost sigurno nije pomogla. Vec vise puta receno ovdje, prepuno rupa, nelogicnosti i klisea, a prodaje se kao cudo-mudo od (sf) filma. Zao mi bacenih para i vremena.

Link to comment

Zar nije recimo utorkom nesto cheapo u Cineplexxu? 

 

Drugar mi je specijalno išao da kupi karte za utorak i bile su 510, doduše projekcija od 20:10. Bila je puna jedna prilično velika sala.

Link to comment

E pa poznam te stvari. Kad sam se napalila na Kosmos, malo sam učila o crnim i rupama i space time warping. :nerd:

Stiven-Hoking-za-pocetnike-3745.jpg

 

 

51SX54fcT-L._SY344_BO1,204,203,200_.jpg

 

Naravno, o ovim temama je najbolje raspravljati na nekoj livadi, noću, sa ovakvim prozorom.

 

scenicmilkyway_hepburn_big.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...