Jump to content
IGNORED

pas u stanu


hattori

Recommended Posts

pa ako joj je tata haski onda bude malo veca od pola metra :p ali do tada ce je vec toliko zavoleti i navici na nju da nista nece smetati

a i neka se obrati kimu za reklamacije :D

Link to comment
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hattori

    20

  • kim_philby

    16

  • gospa buba

    15

  • Aće

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bokser da bi bio srećan mora mnogo da trči, pa ako nemaš gde da ga istrčavaš ili isplivavaš, da znaš da će imati viška energije, a to se uvek ispoljava na neke nepovoljne načine.

 

Realno, ako nemaš baš neke specifičnosti, rasa nije bitna, a sve se svodi na izbor između dve prednosti: mali pas - manje troškova, manje obaveza; veliki pas - veća površina za maženje i mogućnost rvanja. Obe su vrlo, vrlo ozbiljne prednosti i teško je odlučiti se.

 

Preferirao bih "malo većeg" psa inače, naravno da bih ga razmazio i peljao itakoto :heart:. Naterao bih se da više šetam, kraj je ok za to, plus što meni treba zbog sedeće prirode posla i moje visine zbog čega kičma već osetno trpi.

Link to comment

Skoro sam imao trip da nabavim džukca.

 

Sam sam u stanu, nemam formalno radno vreme, iako bih par puta nedeljno morao skočiti do grada/kanca. U prevodu, mogu da se zakujem u stan, ionako eskiviram sve obaveze dok ne završim phd. Stan ima oko 42m2, nema terasu, ima malo nameštaja (starog, ništa što zahteva posebnu pažnju), prvi sprat. Ovde ga nemam kome ostaviti, možda bi komšinica mogla uskočiti da ga proveri na kratko, ako bih išao na put morao bih ga voditi kod majke u Šabac.

 

Iz nekog razloga sam zapeo za boksera.

 

 

Nabacite neki komentar :) mimo ovih do sada, mada ponavljam da je više moj trip nego smislena odluka da nabavim kucova. Imao sam ih kao klinac, ali sam živeo u kući i realno su roditelji brinuli o hrani, moje je bilo da se igram sa njima :D

 

Moj deda je imao ludu tigrastu bokserku koju smo svi obožavali. Beskrajno pametan i druželjubiv pas. Bila je prilično živahna, ali nije zahtevala neko posebno istrčavanje i nije pravila gluposti kad ostane sama u stanu. Jedini nedostatak koga mogu da se setim je balavljenje (ne preterano), a to se lako rešava ako stalno imaš maramice pri ruci.

edit: pas, bilo koji, je blagodet

Edited by Notorious
Link to comment

eno uzmi nekog od Bouvinicine brace :P

 

edit https://www.facebook.com/udruzenje.alfa/posts/681191001916625

Kakvi su, smrde blesave majušne. 

 

@Prospero

Zaboravi na budženje auta i razmisli o nekom od ovih štenaca. 

Pogledaj onu najlepšicu sa svetlom njuščicom i podignutim repićem, vidi se na dve fotografije (i sebi sam se sljigavila zbog silnih deminutiva, ali to je jače od mene). 

Edited by Notorious
Link to comment

1. ne vozim :)

 

2. nećete me navući ko hatorija :P

1. Juče si prilagao mustru za budževinu auta.

2. Nije navlačenje, bar ne klasično.

3. Stvarno je lepo imati psa. 

Link to comment

Dajte, ljudi, čovek je lepo rekao da je Bouvi mešanac haskija i neke male ženke, nema šanse da bude velika. 

 

edit: hattori, stvarno nema razloga da brineš

Edited by Notorious
Link to comment

1. Juče si prilagao mustru za budževinu auta.

2. Nije navlačenje, bar ne klasično.

3. Stvarno je lepo imati psa. 

 

Plagirao sam, u skladu sa temom.

 

 

Ma fantaziram, ako mi iskrsne neki celodnevni boravak van stana mogu da se slikam sa kucom :( . Plus me je jedan pametan forumaš u RL objektivno odgovorio od toga, upravo iz praktičnih razloga. Jedino ako prsnem s glavom se možda i odlučim za taj korak.

Link to comment

ja sutra micu vodim kod veta. videcemo sta ce on da nam kaze oko vakcinacije. verovatno ce je prvo cistiti od parazita pa zatim vakcinasati. drugim recima, mozda pas zaglavi kod mene nakratko.

 

to je zato sto je ona naravno vec na ulici. odnosno celo njeno leglo spava u baraci gradskog zelenila ali se sada vec setaju naokolo.

 

ace, znas nekog dobrog veta u NS da nam preporucis za dalje?

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Dajte, ljudi, čovek je lepo rekao da je Bouvi mešanac haskija i neke male ženke, nema šanse da bude velika.

 

edit: hattori, stvarno nema razloga da brineš

majka je mesanka haskija i srednje je velicine. cale je jos manji.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...