Jump to content
IGNORED

pas u stanu


hattori

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • hattori

    20

  • kim_philby

    16

  • gospa buba

    15

  • Aće

    15

Top Posters In This Topic

Posted Images

Hatori, šta misliš o ovom? Ne sere, ne jede, ne pije, ne piša, uvek zdrav ako ga držiš na sigurnom, ne linja se, ne laje....?

 

tupper1.jpg

uzimam! jebo bouvija!

Link to comment

uzmi mopsa. mada su retriveri car, ali veliki su, sto mozda i nije plus za stan.

ukrsti mopsa i retrivera, vin vin vin.

 

a sad ozbiljni, uzmi mopsa.

 

JBT  :isuse:

 

@hanzo

 

kvalitetnog bigla ces teze naci kod nas sada. i kada nadjes, mozda nece biti odmah nego ces morati da cekas. meni npr nije bio problem da cekam skoro godinu dana do legla, ali nekom moze biti. 

 

mops - no comment, dno. gomila glupih problema u najavi, otvorena crta kod veta.

 

our vote goes to bowie!

Edited by Aće
Link to comment

Još jedan +  za Bouvija!

 

Hatori, šta misliš o ovom? Ne sere, ne jede, ne pije, ne piša, uvek zdrav ako ga držiš na sigurnom, ne linja se, ne laje....?

 

tupper1.jpg

 

Imao sam kao klinac istog ovakvog, samo skroz narandžastog - nije neko društvo, a i rep mu lako otpada...

Link to comment

ma daj sve ok. moram da provodadzisem. lobi je mala. ima oko 7,5 kila. i takva je veca od kiki (mesavina psenicnog terijera i nekog malog psa) koja ima ispod 5 kila. blagosloven sam malim psima. ova keva ima oko 8-9 kila (odokativnom metodom).

 

tvoji psi imaju manje kila od mojih mačaka :D

Link to comment

JBT  :isuse:

 

@hanzo

 

kvalitetnog bigla ces teze naci kod nas sada. i kada nadjes, mozda nece biti odmah nego ces morati da cekas. meni npr nije bio problem da cekam skoro godinu dana do legla, ali nekom moze biti. 

 

mops - no comment, dno. gomila glupih problema u najavi, otvorena crta kod veta.

 

our vote goes to bowie!

 

kod mene u parku dva mopsa umrla od nekih trivijalnosti. jeste bas bedak ali sladak pas.

 

s druge strane najsladji pas u parku je biglica dejzi.  uzasno energican pas - mozda cak i preterano. svaki cas bezi pa ga ja vracam kuci. doduse, sumnjam da baba koja mrzi pse namerno ostavlja otvorenu kapiju u nadi da se pas nece vratiti. ja je za sada osujecujem.

Link to comment

tvoji psi imaju manje kila od mojih mačaka :D

 

moji psi imaju manje kila od mojih macaka :D

 

gandalf je imao 8,5 kg a sada je na dijeti pa se spustio na 7,5.

Link to comment

Мопс је најбоља варијанта за кућног пса који има лењог газду. Миран је, спава углавном па га можеш остављати, није хистеричан, ал што зна да прдне..

Link to comment

ace, dvjema rijecima: ne seri. smaras sa tom moralnom obavezom uzimanja ulicnih pasa i pljuvanjem po svakom drugom izboru

 

of sam sa topika, nema potrebe da odgovaras. ali hoces, tim prije, ta si vrsta :)

Edited by morgana
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...