Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema logike da bi bili favoriti u produžetku, nema ni garancije da bi odbranili napad, ali jebote cele sezone ne igramo ništa u napadu i ti hoćeš zadnji napad, eto ti zadnji napad, još je dobro i nacrtan

Link to comment

Kako mi je zao Dragana, ubio bih nekog tacno

 

Zasto..moze da isfingira neku povredu i da mu ovo bude poslednje sto je odigrao za nas.

Zasluzuje on mnogo bolje od ovoga mucenja. Pre svega, ne ovakav oprostaj.

Link to comment

Kritikovao ga je za namernu nad Kalinićem i još za jednu stvar, nešto u fazonu da se smiri... naravno, Vujošević nije smeo Pavloviću da podvikne da mu ne bi brojali do deset na nacionalnoj televiziji.

Link to comment

Video sam ja kad je milosavljevic vikao za tajmaut, napad pre toga je pavlovic ispalio preko ruke u petoj sekundi a mi dobili zakucavanje u kontri

Link to comment

zasluzio je da mu se na glavu pokenja upravo onaj koji ga je nagovorio da obuce onu idiotsku majicu.

 

karma je cudo.

 

Ako si nam rekao.

Trebalo je da napise "tuki" na majici verovatno. Decko je isao linijom manjeg otpora, jer je takav kakav je

Ako se drao na Sashu. Covek igra 15. put protiv njih i svaki put je vodio licni rat kao da ima 18 godina

Edited by Giggsy
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...