Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

nije problem sto je on bolestan, problem je sto veliki broj onih koji prate kosarku veruje ovom gmazu

nije tome naravno kriv samo vujosevic, vec celokupno stanje u nasoj kosarci, odnosno stanje u drustvu generalno

Link to comment

ma jeste on problem, nego da su okolnosti drugacije, on uopste ne bi bio u u prilici da vodi kk partizan

drustvo nam se raspalo po svim savovima i zato ovakve price prolaze

zato kazem nije problem u njegovoj bolesti, mnogo veci problem je sto se ta bolest ne prepoznaje

Link to comment

Mene samo cudi kako nije nasao krivca i za macvanovu povredu... Samo ignorisati...

 

to je taj mali procenat povreda koje nisu posledica mučkih startova i podmetanja :fantom:

 

inače, od kojekakvih sumnjivih stvari koje je DV izjavljivao, ovo da igrači zvezde namerno povređuju igrače partizana mi je na samom dnu. ne razumem šta je cilj toga, a dao bih 10evra da saznam kako na to reaguje kapiten, milutinov  i ostali koji će za par dana da obuku iste majice i da se , šta znam, istežu zajedno.

Edited by Lezilebovich
Link to comment

ne mogu baš da poverujem da je DM ucenjen ili nekako nateran da obuče majicu i izađe na ovaj press. možda se igrači lože na ovo. 

 

sa druge strane - ko će ga znati. očito je vujošević daleko moćniji tamo nego bilo ko drugi. 

 

nakon polufinala ABA stvarno mi je bilo tužno da ga vidim na onim konferencijma. ne u smislu, sažaljevam ga jer je jadan, nego mi je bilo tužno da vidim trrenerskog giganta kako je pogubio konce i krenuo da puca u svim pravcima. šta god mislio o njemu, veliki je trener i ne bih voleo da se srozava.

 

ovo što sad radi je jedan na jedan situacija iz prošlog plejofa kada je izazvao incident (sam je priznao u izjavi posle) da bi destabilizovao protivnika. u tim trenucima gubim svu empatiju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...