Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ako si nam rekao.

Trebalo je da napise "tuki" na majici verovatno. Decko je isao linijom manjeg otpora, jer je takav kakav je

Ako se drao na Sashu. Covek igra 15. put protiv njih i svaki put je vodio licni rat kao da ima 18 godina

ko je tebi ista rekao?

 

da sam tebi hteo da se obratim, napisao bih tuki u postu.

Link to comment

stvarno, na kzš ?

 

taman sam hteo da napišem da ovo sa kapitenom ima tendenciju da malo donese crva sumnje u vezi DV-a i kod najokorelijih navijača KKP-a :(

 

Bojan Brezovac ‏@Breza89
MIlosavljević: "Izvinjavam se Duletu, navijačima i igračima. Izgubio sam glavu, nije bilo OK"

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Tek sam danas video tu majicu sto je Dragan nosio. Pa jebote bob nije to smeo nikako da uradi. Tuzno je gledati njega za kog znam koliko je dobar decko kako se ponasa kao ovaj idiot koji mu je i rekao da obuce tu majicu.

 
NIsam na tekmi ni primetio da ga je ovaj oterao u svlacionicu. Video sam da je Dragan u par navrata prebacivao Sasi (jebenom magarcu) na potezima i ponasanju, ali ne da je to kulminiralo.
 
Meni je utisak veceri mali Vanja. Ne znam da li ga je hvatala kamera, ali mnogo se skenjao sto je promasio onaj poslednji sut. Niko mu naravno nije zamerio. Em je sut tezak, em niko ni ne ocekuje da ti dete tako resi utakmicu. Ali je njegao to mnogo pogodilo, samo sto nije plakao. Svi prilaze i tese ga. Tako nastaju sampioni. Sad ce da trenira duplo vise, kako bi sledeci put usla. I uci ce :)
 
I utisak cele sezone treba da nam bude Vanja Marinkovic. U ovom cemeru od atmosfere i stanja dobili smo biser, koji ce vec dogodine imati vaznu ulogu u timu.
 
Pomenuh i kod komsija, Kalinic je zver, ali mu ne treba ponasanje kao ono na kraju kad se raspravljaio sa navijacima i pokazivao prstom ka njima sto su mu nesto dobacivali. Odavno je igracki za reprezentaciju, ali mora i ljudski da napreduje.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...