Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

Kakve veze ima to sto je moderator pdf Tenis? Vala je isto kao i kukinarstvo - ni na jednom nema podjele na vas i nas.

 

Vama je bas dobro sa prebrojavanjem krvnih zrnaca.

 

Nemam pojma gde je ko moderator i kao što sam i napisao jedno 20cm iznad ne smeta mi i da je moderator na košarci dok god ne prelazi određenu granicu. Sledeći put kad koristiš mi i vi citiraj tog na koga misliš. 

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jbt, koji je to horor od tima bio, Kariju treba spomenik da dignemo sto nas je dovukao do finala.

 

Glede Milutinovica, nisam ubedjen da ne bi bio bolji od onoga sto trenutno pruza Andric, a to je jedno veliko nista.

kvalitet tog tima se mozda najbolje ogleda u cinjenici da je pola ekipe prestalo da se bavi profesionalno kosarkom posle te sezone i to ne zato sto su u pitanju veterani, vec iz prostog razloga sto niko nije zeleo da ih dovede
Link to comment

Andrić je bolji igrač od Milutinovica, ne znam otkud suprotno. Imali su obojica kad da pokažu šta znaju. Andrić je nešto i pokazao, ovaj drugi ništa.

Link to comment

Bravo Pavloviću 

 

Zvezdini igrači inače uvek kao pravi sportisti i džentlmeni priznaju očigledan faul

Edited by theanswer
Link to comment

sta ti je ikare?

jel ti dobro sine?

 

 

 

(mozda sam uleteo usred nekog visokointelektualnog prepucavanja, ali svakako sam komentartisao pavlarino dodavanje sudiji, nemam najmanju ideju o cemu vi)

Edited by ToniAdams
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...