Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

 

Meni je utisak veceri mali Vanja. Ne znam da li ga je hvatala kamera, ali mnogo se skenjao sto je promasio onaj poslednji sut. Niko mu naravno nije zamerio. Em je sut tezak, em niko ni ne ocekuje da ti dete tako resi utakmicu. Ali je njegao to mnogo pogodilo, samo sto nije plakao. Svi prilaze i tese ga. Tako nastaju sampioni. Sad ce da trenira duplo vise, kako bi sledeci put usla. I uci ce :)

 
I utisak cele sezone treba da nam bude Vanja Marinkovic. U ovom cemeru od atmosfere i stanja dobili smo biser, koji ce vec dogodine imati vaznu ulogu u timu.
 
 

 

Ja sa pre par meseci rekao da je Vanja jedino pozitivno iz ove sezone. I tu lezi osnovni problem za sledecu. S kim ce Vanja da igra? Bogdan se razvijao u ekipi koja je igrala Evroligu i borila se za titulu u ABA. Vanja nece imati tu priliku..

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

kako je vanja jedino pozitivno? milutinov je dospeo na siri spisak repstacije i jasno je da mu sledi bitna uloga, macvan je konstantno dobar. cak je i tepara premasio ocekivanja, al jbg fale bar jos 3-4 ozbiljna igraca.

 

btw, koja je prica sa milutinovicem, zasto je tek sad zaigrao?

Link to comment

kako je vanja jedino pozitivno? milutinov je dospeo na siri spisak repstacije i jasno je da mu sledi bitna uloga, macvan je konstantno dobar. cak je i tepara premasio ocekivanja, al jbg fale bar jos 3-4 ozbiljna igraca.

 

btw, koja je prica sa milutinovicem, zasto je tek sad zaigrao?

 

Milutinovic je visak od starta. Ne znam ni zasto ga je Dule doveo, kad uopste nije planirao da ga ozbiljnije koristi..

 

Od tih drugih pozitivnih stvari koje si nabrojao, koliko cemo od njih imati koristi dogodine? Milutinov jeste nesto napredovao, ali ako i on zapali na kraju sezone, eto nama Djumare kao prvog centra.

 

Divota..

Link to comment

al ono daloovo dodavanje milutinuvu na kraju, na 2 metra od njega je nesto najsmesnije ikad.

nadam se da nece mladi dalo otici, unosi tu neku vedrinu u nasu igru :)

Link to comment

al ono daloovo dodavanje milutinuvu na kraju, na 2 metra od njega je nesto najsmesnije ikad.

nadam se da nece mladi dalo otici, unosi tu neku vedrinu u nasu igru :)

 

+1

 

Jedva cekam Dalo-Djumic minijature sledece godine..

Link to comment

Milutinovic je visak od starta. Ne znam ni zasto ga je Dule doveo, kad uopste nije planirao da ga ozbiljnije koristi..

 

 

 

Rekao je Doolo da je Milutinara doveden u trenutku kad nisu znali da li dolazi Murić tj.da li ide Milosavljević...

Nije on baš toliko uzasan igrac;u onom suludom Zvezdinom timu koji je vodio Pešić ( Ćoki jr, Ljudina, Mile Ilić, Subota, Barry Popović,) on je uz Nedovića važio za najtalentovanijeg... :mellow: što i nije bilo tako tesko...

Edited by Apollo Creed
Link to comment

al ono daloovo dodavanje milutinuvu na kraju, na 2 metra od njega je nesto najsmesnije ikad.

nadam se da nece mladi dalo otici, unosi tu neku vedrinu u nasu igru :)

Moja neka procena je, da nas je tvrdoglavi projekat Dalo kostao el. dve sezone ... Normalan (sasvim obican plej) nam je ono "malo" sto nam je falilo (ne da budemo ispred ovakve zvezde, vec ispred Cedevite recimo)

 

p.s. Milutinovic je po meni bio nezasluzeno 13. prase ove sezone

Link to comment

kad smo kod daloa i unosenja, ipak je highlight ono unosenje u facu kalinica nakon sto je dobio odgovor na lakat iz prethodnog napada. 

 

rodjeni klovn

Link to comment

gospodin vujosevic se lozio na milutinovica jos dok je ovaj bio u fmp-u tako da ne cudi da ga je doveo, ali relano on nije imao mesta ove sezone, bas kao sto je objasnio nakon tekme.

Link to comment

Rekao je Doolo da je Milutinara doveden u trenutku kad nisu znali da li dolazi Murić tj.da li ide Milosavljević...

Nije on baš toliko uzasan igrac;u onom suludom Zvezdinom timu koji je vodio Pešić ( Ćoki jr, Ljudina, Mile Ilić, Subota, Barry Popović,) on je uz Nedovića važio za najtalentovanijeg... :mellow: što i nije bilo tako tesko...

Jbt, koji je to horor od tima bio, Kariju treba spomenik da dignemo sto nas je dovukao do finala.

 

Glede Milutinovica, nisam ubedjen da ne bi bio bolji od onoga sto trenutno pruza Andric, a to je jedno veliko nista.

Link to comment

Ma naravno da bi bio bolji...Milutinovic je bio ozbiljan talenat, vodeci u generaciji '90, dominirao u mladjim kategorijama. Posle Zvezde, gde je solidno igrao, je opasno istagnirao, al naravno da moze vise da pruzi od Andrica (koji igra nekakvog cistog sutera, sa kojim procentima?), sto se i videlo juce u tih 10ak minuta. Andreja ima i prangiju, a pored toga bolji dribling, ulaz i fiziku (lateralne kretnje, odraz, brzina), tako da mi je totalno nejasno zasto u ovakvom sastavu KKP ima minutazu Bezbradice...

Link to comment

glasao sam za "osvajamo sve" :)

 

Jebote, i ovo je nekakav moderator na necemu. Samo jedan od brojnih primera do koje mere je ovo mesto otislo u kurac. Ali najbitnije je da ste se resili Kima i Mau, bole vas picka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...