Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

bas se unapred radujem da vidim sta ce djordjevic da kaze milosavljevicu, ako je vec tako revnosan u slucaju kaline. 

 

ovo i mene zanima. đorđević je sebi dao dosta luksuza prošle godine pominjući lipovija. sa kalinom je bila samo nadogradnja. stoga ovo ne bi smeo da izignoriše.

 

inače najveće dno u celoj priči mi je razvlačenje lazića. 

Link to comment

pa ja nisam. mislim i dalje da je to bilo lejm. 

 

naravno, neću urlati protiv đorđevića jer mi je ličnost čije sam intervjue čitao da iz njih nešto naučim. ali ne vidim što ne bih rekao da je negde ispao lejm.

Link to comment

aj sad kad već hoćeš, što je bila nadogradnja ovo što je rekao za kalinića? jel nije bio u pravu? samo što taj razgovor izgleda nije promenio ništa nabolje nego nagore. 

Link to comment

jeste, bio je u pravu i nemam problem da se savezni kapiten oglašava po tim pitanjima iako može da okrene kalinića i zadrži to među njima dvojicom. no dobro, novinari su kopali.

 

nadogradnju sam pomenuo u smislu da se oglasio da popuje oko mladih domaćih igrača da bi se onda se na taj kontekst nadovezao prepričavanjem šta je savetovao kalinića. u tom smislu ima progresije tj. nadogradnje.

 

ponavljam, nemam probelm sa tom koncepcijom ali u slučaju lipovija mislim da je ispao lejm. 

Link to comment

ne mogu baš da poverujem da je DM ucenjen ili nekako nateran da obuče majicu i izađe na ovaj press. možda se igrači lože na ovo. 

 

Mama svih pitanja..kako je moguce da se Vujosevicevo ludilo tako lako upija u pojedince. Za Dragana verujem da hoce da odradi ovo, otera sve u majcinu i kaze Srbiji cao. 

Ali Pavlovic mi ostaje misterija.

Link to comment

Mama svih pitanja..kako je moguce da se Vujosevicevo ludilo tako lako upija u pojedince. Za Dragana verujem da hoce da odradi ovo, otera sve u majcinu i kaze Srbiji cao. 

Ali Pavlovic mi ostaje misterija.

 

Za Dragana rezonujem sasvim suprotno. Da je u fazonu idem ionako - zar nije logicnije da se malo suprotstavi i pokaze neki integritet. Pa nek nadju neku drugu ovcu da izadje u toj majci. Primio se i on na te fore, lakse je mnogo kukati kako te zli i povampireni tuku i kradu nego priznati da si losiji.

Takodje opleli po nasim strancima, prosle godine Nelson i Djenkica, sada Williams ''strasno zasluzen za nasu kosarku'', koliko je tesko pogledati u svoje dvoriste...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...