Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim i da to ima uticaja. Na sve to dobar deo nasih igraca je bez takmicarskih utakmica 6 meseci. sada se recimo zavrsilo pionirsko prvenstvo (zvezda/fmp sampion), a zavrsava se i juniorsko (u cacku za nedelju dana) i kadetsko. vecina te dece prestaje sa ozbiljnim treninzima i sledece utakmice imaju tamo negde novembra ako se ne varam. tako da ne cudi da ovi bolji idu u spaniju recimo, danas sam cuo da ce dvojica najverovatnije u real, a nemaju ni 15 godina.

treba raditi ono sto slovenci rade ili partizan u nekoliko slucajeva. neki letonac, francuz, grk i iz slicnih drzava. tako ce biti dok neznalice vode savez

Link to comment

Mislim i da to ima uticaja. Na sve to dobar deo nasih igraca je bez takmicarskih utakmica 6 meseci. sada se recimo zavrsilo pionirsko prvenstvo (zvezda/fmp sampion), a zavrsava se i juniorsko (u cacku za nedelju dana) i kadetsko. vecina te dece prestaje sa ozbiljnim treninzima i sledece utakmice imaju tamo negde novembra ako se ne varam. tako da ne cudi da ovi bolji idu u spaniju recimo, danas sam cuo da ce dvojica najverovatnije u real, a nemaju ni 15 godina.

Meni silna deca iz okoline otišla na koledže i to nezavisno od Miška. :-/
Link to comment

edit: @ kojot

 

dosta liči ovo što je igrao protiv zvezde na krstica iz mladjih dana, s tim da je mladi krle bio kesa u odbrani, a milutinov još uvek ima problema sa pojedinim odlukama, naročito kad mora da igra leđima.

 

u svakom slučaju, već je sad bolji od raduljice, a prijaće mu da igra sa pnr carem, milošem velikim.

Edited by ikar
Link to comment

Meni silna deca iz okoline otišla na koledže i to nezavisno od Miška. :-/

 

to je super, svako ko moze treba da ide. naravno, oni najbolji ne moraju, dobro ce im biti i ovde, ali oni koji su nivo ispod treba da iskoriste.

 

dosta liči ovo što je igrao protiv zvezde na krstica iz mladjih dana, s tim da je mladi krle bio kesa u odbrani, a milutinov još uvek ima problema sa pojedinim odlukama, naročito kad mora da igra leđima.

 

u svakom slučaju, već je sad bolji od raduljice, a prijaće mu da igra sa pnr carem, milošem velikim.

 

koristice mnogo vise sut, nesto sto cekam od kada je otisao u partizan 2 :D

Link to comment

Ma kak'i, Milutinov na Krleta podseca samo zbog toga sto se ne libi da sibne sa poludistance, a nemerljivo je slabiji u 1 na 1 bilo licem, bilo ledjima. U odbrani je moguce bolji nego sto je Krstic bio kao poletarac.

 

Sve u svemu Krle je Olajdzuvon za Milutinova.

Link to comment

Ma kak'i, Milutinov na Krleta podseca samo zbog toga sto se ne libi da sibne sa poludistance, a nemerljivo je slabiji u 1 na 1 bilo licem, bilo ledjima. U odbrani je moguce bolji nego sto je Krstic bio kao poletarac.

 

Sve u svemu Krle je Olajdzuvon za Milutinova.

zaboravio si kakav je krle bio kad je imao 20.

Link to comment

Не знам баш колико је тренутно за репстацију. Нема солиднијег центра који га ове сезоне није разбио.

На шири списак свакако.

Link to comment

Не знам баш колико је тренутно за репстацију. Нема солиднијег центра који га ове сезоне није разбио.

На шири списак свакако.

da, evo recimo marjanović ga je u ovoj seriji razbio.

Link to comment

@ikar

 

Nisam, nego si izgleda ti.

 

Krstic je sa 20 bio jako dobar evroligaski igrac, sa (wikipedija jupi) 13.4 poena i 7.5 skokova.  Milutinov sada ima 21. A sa 22 Krle je vec bio u NBA.

Edited by ManicMiner
Link to comment

Nisam, nego si izgleda ti.

 

Krstic je sa 20 bio jako dobar evroligaski igrac, sa (wikipedija jupi) 13.4 poena i 7.5 skokova.  Milutinov sada ima 21.

u jbt, u pravu si. ja sam bio ubedjen da je krle za ptz igrao evroligu sa neke 23, 24 godine.

 

edit: inače, slažem se da milutinov mora mnogo da radi na igri leđima.

Edited by ikar
Link to comment

Не знам баш колико је тренутно за репстацију. Нема солиднијег центра који га ове сезоне није разбио.

На шири списак свакако.

evo nije ga razbio marjanovic koji je 1 od najboljih u evropi. napreduje brzo i odlicno je ovih nekoliko utakmica odigrao. sto kaze @ikar uz teodosica to ce biti nebo u odnosu na ovo u partizanu

Link to comment

Ajd neka vam bude.

 

Mislim, i Rebraca je sa dvajes-dvajesjednom delovao neuhranjeno, a onda se uzivotinjio i dominirao. Isto zelim i Milutinovu, zasto da ne.

Link to comment

Ajd neka vam bude.

 

Mislim, i Rebraca je sa dvajes-dvajesjednom delovao neuhranjeno, a onda se uzivotinjio i dominirao. Isto zelim i Milutinovu, zasto da ne.

pa ja se upravo složih sa tobom da sam preterao upoređujući ga sa krstićem :D

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...