Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Čekajte, nije valjda da se raspravlja o tome da " ovi što kupe sezonske vrlo dobro znaju šta ih čeka. Što se bune uopšte što nisu mogli da uđu" ?Nego jel se ono Đenka oprašta od Zvezde?Video neki video na instagramu?

 

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

Da, sigurno ovde ima ljudi koji ce da se raspravljaju o tome da li u halu treba da udju ljudi koji imaju karte ili majmuni koji se skupe u gomilu pa udju u halu bez karata a da nko ne sme da ih pogleda. Zamalo da pogodis.

Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

tacnije, sta moze da se desi. Jer desilo se vec u Zelezniku, desilo se protiv Galatasaraja pre dve i po godine, desilo se pre neki dan... mozda ovo nije dovoljno da bi moglo da se govori o pravilu kada je u pitanju postupanje sa vlasnicima sezonskih, ali je dovoljno primera za tri godine da treba biti spreman na to, i mati to u vidu da postoji kao mogucnost ako se na utakmicu ne krene dovoljno rano.

Ali ne čini li ti se da onda ti zapravo stavljaš te ljude u podređen položaj?

Ljude koji su vrlo konkretno izrazili veru u klub, i ajde da kažemo pomogli?

Link to comment

Mislio sam na to da Radonjic pravi ozbiljne greske u vodjenju utakmica i da je to bespotrebno zakomplikovalo situaciju u nekoliko bitnih utakmica.

Nisam rekao da bi trebalo da ode. U ovom trenutku boljeg trenera za te pare nemamo. Uostalom, ako smo ga zadrzali nakon loseg zavrsetka prethodne sezone zasto bi ga menjali sada, kad ima vise iskustva, rezultat iza sebe i kada je izdrzao ogroman pritisak i izgurao pricu do kraja?

Ali to ne znaci da je gospod Bog bezgresni samo zato sto je dobio duleta i repesu.

Budi čovek i stani iza svojih reči, a bilo bi lepo i da odgovoriš na ono što sam ja napisao umesto učitavanja. Lupio si da je Radonja na nivou pomoćnog trenera i ja sam komentarisao isključivo taj stav, uz primer iz bliske prošlosti koji pokazuje kako to stvarno izgleda kada pomoćni trener vodi prvi tim Zvezde. Pri tome sam čak i naglasio da Radonja nije nikakav svetski giga car, preventive radi, al nije pomoglo. Ali ajde, možda ti je teško da shvatiš da postoji i nešto između bezgrešnog Boga i pomoćnog trenera. Dakle, to o bezgrešnom Radonji si ili izmaštao ili namerno izmislio, kao i to da sam ti učitao da misliš da treba da ode.

Link to comment

Ali ne čini li ti se da onda ti zapravo stavljaš te ljude u podređen položaj?

Ljude koji su vrlo konkretno izrazili veru u klub, i ajde da kažemo pomogli?

 

Pusti ti veru i pomoc. Jedini razlog zasto Coki danas vitla bakljom slavljenicki, i zasto ce kroz koju godinu postati vlasnik staaaaare Zvezde je njegov odnos sa najvernijima. On ume da ceni poslovne partnere, i zato imaju takav tretman na onim utakmicama za koje procene da su im interesantne. Verovatno mu nije drago sto neki sezonac nije uspeo da udje u halu, al boze moj, takav je zivot.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ali ne čini li ti se da onda ti zapravo stavljaš te ljude u podređen položaj?

Ljude koji su vrlo konkretno izrazili veru u klub, i ajde da kažemo pomogli?

 

Ljudi, vi pisete o ovome kao da tu ima nekog izbora. na prethodnoj strani covek kaze "sve klinci od 15 godina, kako to da ih neko ne isamara i otera". 25 godina mi drvimo ovu istu pricu o petnaestogodisnjacima iz izgubljene generacije a u stvari se radi o organizovanim kriminalnim grupama prema kojima klubovi nemaju pametniju politiku od toga da im idu niz dlaku kako bi sprecili makar da oni budu meta tih grupa. Njih jednostavno treba staviti van zakona, spreciti vidljivo organizovano prisustvo utakmicama na milion mogucih nacina koji se vec uredno praktikuju po Evropi pa onda polako krenuti odatle da se sistematski iskoreni to zlo. Sto posto sam siguran da u Zvezdi zbog ovoga jedu svoja muda jer je u toku prodaja sezonskih i ovo samo moze da ugrozi tu prodaju ali tu klubovi bez ozbiljne i vrlo izvesne stete po sebe ne mogu nista da urade.

Edited by harper
Link to comment

Koja bi tačno šteta bila da je Nebojša umesto baklje zavitlao sa izvinjenjem ljudima koji nisu mogli da uđu, a kartu su platili? Šteta po klub... On lično svakako ima svoju formulu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Koja bi tačno šteta bila da je Nebojša umesto baklje zavitlao sa izvinjenjem ljudima koji nisu mogli da uđu, a kartu su platili? Šteta po klub... On lično svakako ima svoju formulu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nije jos stigao da se bavi time. Mozda se neki funkcioner izvini u njegovo ime. Recimo profesionalni zet, posto se problemima nizeg nivoa bave nizi nivoi u klubu. Da je neki problem bio sa najvernijima, Nebojsa bi skocio u pola noci. Kao sto se onomad angazovao oko cele price sto se tice pokojnog Jagode.

Edited by Nikodije
Link to comment

Koja bi tačno šteta bila da je Nebojša umesto baklje zavitlao sa izvinjenjem ljudima koji nisu mogli da uđu, a kartu su platili? Šteta po klub... On lično svakako ima svoju formulu

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Nije to ili-ili. Izvinice se on, ali tim ljudima koji nisu mogli da idu na utakmicu moze samo da pokusa to da nadoknadi, verovatno nedovoljno dobrom kompenzacijom. Ovo ce se desavati i Zvezdi i Partizanu u svim sportovima sve dok postoji ideja kod nekih ljudi da imaju pravo da zauzmu tudja mesta u hali samo zato sto su deo nekakve navijacke grupe. Znaju u klubu odlicno da je to problem, stalno apeluju na vlasnike sezonskih da ranije dodju u halu, ali ako neko ocekuje od njih da ce da stanu na ulaz i telima sprece Delije da udju u halu bojim se da je taj jednostavno previse nerealan.

Link to comment

Znam da nije ili-ili. Pokazali su to svojim odnosom prema huliganima Opačić, Piksi, Dan Tana...

 

Možda bi se kod njih i desilo ovako nešto, ali sigurno bi pre birali da osude, a ne da tancuju sa pirotehnikom.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

znam primer iz jedne domace velike firme, koja je nedavno promenila vlasnike, a jedan od vodja navijaca radio na izmisljenom mestu i bio predvidjen za visak. otisao na razgovor i rekao da ce dovesti par hiljada ljudi pred kapije ako dobije otkaz. a mozda bude i nekih drugih problema.

sastanak je bio uspesan i nastavljaju saradnju.  :fantom:

Link to comment

Budi čovek i stani iza svojih reči, a bilo bi lepo i da odgovoriš na ono što sam ja napisao umesto učitavanja. Lupio si da je Radonja na nivou pomoćnog trenera i ja sam komentarisao isključivo taj stav, uz primer iz bliske prošlosti koji pokazuje kako to stvarno izgleda kada pomoćni trener vodi prvi tim Zvezde. Pri tome sam čak i naglasio da Radonja nije nikakav svetski giga car, preventive radi, al nije pomoglo. Ali ajde, možda ti je teško da shvatiš da postoji i nešto između bezgrešnog Boga i pomoćnog trenera. Dakle, to o bezgrešnom Radonji si ili izmaštao ili namerno izmislio, kao i to da sam ti učitao da misliš da treba da ode.

 

Malčice si emotivan.

 

Rekao sam sledeće: "Radonja deluje kao pomocni trener kome nedostaje iskustva". Iz gornjeg dela tog posta je poprilično jasno na šta sam tačno mislio a onda sam još i precizirao kada sam ti odgovarao. Da ne treba možda da tebe ili nekog trećeg ovlastim za autentično tumačenje mojih riječi umjesto da to sam učinim. I još se čudiš što se zezam sa tobom koristeći hiperbolu.

 

A sad, zašto sam to rekao. Gotovo sve ono što spada u trenerski posao a ne dešava se na samim utakmicama je odradjeno odlično. Kada god su se utakmice odvijale po nekom unapred predviđenom scenariju dobijali smo ih. Protivnici su bili dobro skautirani, igrači su dobijali pre utakmica prava uputstva. Neke minijature su nam dobijale bitne utakmice. Dangubić koji čuva protivničkog pleja ili Cirbes (u to, trenutku u teškom kanalu) kojeg u prvom dijelu sezone ubacuje da odigra poslednjih 7 minuta utakmice protiv protivničkih centara koje je iznorio i opteretio faulovima Bobi). Naši igrači su izgurali sezonu od 80 utakmica bez nekih velikih povreda što govori o odličmoj fizičkoj spremi te da se na tome u klubu mnogo radi. Čak i Bobi sa svojim legendarno rovitim koljenima. Povjerenje u Cirbesa i Djenku u trenutcima kada im ništa nije polazilo od ruke a koje mu se, treba li ponavljati, kasnije vratilo. Sve je to trenerski posao koji se radi iza scene. On ga je odradio besprekorno u situaciji užasnog pritiska.

 

Ono što je uradio loše jeste samo vođenje utakmica. Ponekad loša raspodjela minutaže, zakucavanje Dangubića na klupi, loš tajming tajmauta, očajne akcije nakon tajmauta (90% se završavalo tako što se lopta baci Bobiju 5 metara od koša pa šta napravi) a nekad i loše izmjene.

 

Dakle, zato sam rekao to što sam rekao i to je značenje mojih riječi. Amin.

Link to comment

Ono što je uradio loše jeste samo vođenje utakmica. Ponekad loša raspodjela minutaže, zakucavanje Dangubića na klupi, loš tajming tajmauta, očajne akcije nakon tajmauta (90% se završavalo tako što se lopta baci Bobiju 5 metara od koša pa šta napravi) a nekad i loše izmjene.

 

 

Ja bih zaista voleo da vidim ne kosarkaskog trenera nego coveka koji bilo sta u zivotu radi da nikada ne donese pogresnu odluku. Gledao sam ove godine Obradovica koga gazi Karsijaka sa deset puta jeftinijim timom tako da svaki bogovetni napad u poslednjih nekoliko minuta odigraju na nacin da se Fener ne moze odbraniti. Gledao sam Karija kako gubi od Brose basketa utakmicu tako sto mu se tim totalno raspadne u poslednjih 7-8 minuta utakmice. Bjankija koji nemocno gleda kako mu Djentile privatizuje ekipu i vodi je do poraza protiv Sasarija, Itudisa koji ne moze da spremi premocni CSKA da dobije prakticno vec dobijenu utakmicu protiv Olimpijakosa u polufinalu Evrolige. I ti dodjes i napises da Radonjic ne dobacuje dalje od pomocnog trenera zato sto, pazi sad, ponekad lose raspodeli minutazu, nakon sto si napisao ceo pasus u kojem ga hvalis da je uradio nesto sto 90% trenera ne uspe u zivotu. Rekao bih da je to malo cepidlacenje.

Link to comment

Sta je okacio Djenka?

Nije kacio neko iz cista mira skandirao Macvanovoj glavi i poveo navijanje stoke. A ocigledno navijacima Zvezde to nije bitno. Licemerje kako nisam mogao da pretpostavim da cu videti na forumu. Mogu da zamislim u suprotnoj situiaciji desetine stranica gde bi se izredjali svi navijaci Zvezde, kao sto uvek i rade. Nek vas je stid komsije.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...