Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ne treba da ti kosarka bude profesija da bi znao da je radonjic dobar trener i da bi ga menjao samo diletant. Dobra stvar je da je covara izgleda nsucio na svojim greskama.

dozvoli, oko ovoga se ne slazemo.
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

odgledah sad poslednju cetvrtinu.

 

sezona je nehumano dugacka, niko vise nije imao snage za ozbiljnu kosarku, osim cirbesa, koji nije igrao previse minuta tokom sezone.

 

super sezona. sledeca ce biti jos bolja.

Link to comment

Ovaj trijumf je bio zapisan kad je Radonjara nasuprot svim ocekivanjima dobio jos 1 sansu pred pocetak ove sezone nakon sto je 95% ciganske javnosti zelelo da mu vidi ledja. Taj potez je toliko isao protiv svega sto je odlikovalo Zvezdu (Telekom FMP) do tog trenutka da je bilo neizbezno da bude pun pogodak. Dodatna prekretnica je bila ona neocekivana podrska navijaca nakon izgubljene druge tekme u polufinalu ABA plejofa, tu je isto dosta dobre karme skupljeno.

Edited by Calavera
Link to comment

i da dodam da nakon ovakve sezone radonjara mora ostati trener i to je sasvim logicno. moj komentar je samo to - moj komentar.

Link to comment

Ne treba da ti kosarka bude profesija da bi znao da je radonjic dobar trener i da bi ga menjao samo diletant. Dobra stvar je da je covara izgleda nsucio na svojim greskama.

 

Nema tu 1 smekersku harizmu. Cak je i dr Covic sa mnogo vise osecaja i kvaliteta mahao bakljom nego tzv dingospo.

Edited by Nikodije
Link to comment

Kod nas tempiranje forme nije uslovljeno sportskim nego finansijskim momentom. Cilj je bio plasman u top16 pa smo najbolje odigrali pred kraj prvog dijela Evrolige. Zatim je forma pala pa smo se opet dizali pred plej of Jadrana. Mislim da to nije Radonjina krivica. Takodje, vecina igraca je napredovala kod Radonje kroz sezonu.

 

Ono sto je problem jeste vodjenje utakmica. Tu Radonja donosi neke pogresne odluke ili se nekad pogubi. Desava se i drugima, imao je i Dule sinoc minijaturu™ kada je na +9 za Partizan izveo Tepica a uveo Daloa i zaustavio momentum svog tima.

 

Meni Radonja djeluje kao odlican pomocni trener kome nedostaje iskustva.

Link to comment

Nema tu 1 smekersku harizmu. Cak je i dr Covic sa mnogo vise osecaja i kvaliteta mahao bakljom nego tzv dingospo.

I meni se javlja da je baklja stavila tačku na njegovu karijeru...an ženeral.

Edited by Musky
Link to comment

 

 

 Desava se i drugima, imao je i Dule sinoc minijaturu™ kada je na +9 za Partizan izveo Tepica a uveo Daloa i zaustavio momentum svog tima.

 

 

+1

Link to comment

samo da se prijavim... slabo sam ispratio finale nazalost ali ono sto sam video preko telefona svakako pokazuje koliko je zvezda bolji tim ove sezon.

 

cestitke svim zvezdasima na zasluzenoj tituli!

Link to comment

Kod nas tempiranje forme nije uslovljeno sportskim nego finansijskim momentom. Cilj je bio plasman u top16 pa smo najbolje odigrali pred kraj prvog dijela Evrolige. Zatim je forma pala pa smo se opet dizali pred plej of Jadrana. Mislim da to nije Radonjina krivica. Takodje, vecina igraca je napredovala kod Radonje kroz sezonu.

 

Ono sto je problem jeste vodjenje utakmica. Tu Radonja donosi neke pogresne odluke ili se nekad pogubi. Desava se i drugima, imao je i Dule sinoc minijaturu™ kada je na +9 za Partizan izveo Tepica a uveo Daloa i zaustavio momentum svog tima.

 

Meni Radonja djeluje kao odlican pomocni trener kome nedostaje iskustva.

+1

Link to comment

Čovek koji je osvojio sve trofeje je samo odličan pomoćni trener :D ludilo

 

Imali smo odličnog pomoćnog trenera u sezoni 12/13 i bio je malkice lošiji od Radonje.

Edited by Heaviside
Link to comment

Kod nas tempiranje forme nije uslovljeno sportskim nego finansijskim momentom. Cilj je bio plasman u top16 pa smo najbolje odigrali pred kraj prvog dijela Evrolige. Zatim je forma pala pa smo se opet dizali pred plej of Jadrana. Mislim da to nije Radonjina krivica. Takodje, vecina igraca je napredovala kod Radonje kroz sezonu.

 

Ono sto je problem jeste vodjenje utakmica. Tu Radonja donosi neke pogresne odluke ili se nekad pogubi. Desava se i drugima, imao je i Dule sinoc minijaturu™ kada je na +9 za Partizan izveo Tepica a uveo Daloa i zaustavio momentum svog tima.

 

Meni Radonja djeluje kao odlican pomocni trener kome nedostaje iskustva.

Igraci su napredovali uz Radonju ili jake tekme u Evropi i po neka u ABA ligi- slozicu se sa ikarom da sam diletant za basket ali kako je moguce da ni bacanja ni trojke kod Radonje niko nije popravio?! Jel to do pomocnog trenera koji sa igracima radi samo šut ili? Stvarno ne znam, pa reko da pitam.

 

Ja sam bio 1 od onih, sto neko rece 95% cigana koji su pred pocetak ove sezone hteli da mu vide ledja. Posle poraza u 1/2 ABA od Cibone hteo sam da ga pogodim necim u ledja, ali ne figurativno nego bukvalno.

 

I malo mi je degutantno stavljati Pesica i Radonjica u istu recenicu-ovaj osvajao Svet i Evropu dok je Radonja sa Buducnosti "gospodario" Crnom gorom :fantom:

 

Послато са I213 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Tu je glavna razlika u ceni. Kari vas je kostao ko kajgana onog sveca. A Radonja ne verujem da mnogo prima. Doduse, Radonja je imao nekoliko puta skuplji roster od Pesica.

Link to comment

Ma nisam ni mislio na Pešića, on je bio u sezoni 11/12 i naravno da se Radonja ne može porediti sa njim.

 

Sezonu 12/13 smo počeli sa Lazićem kao prvim trenerom i bili smo očajni - i selekcija i igra i ponašanje i zalaganje igrača. A taj Lazić je pre toga bio pomoćni trener i važio je za odličnog pomoćnog trenera. Čisto da se podsetimo kako izgleda kada odličan pomoćni trener vodi ekipu. Ipak je Radonja daleko iznad toga. Nije svetski mega car, ali je čisto proseravanje reći za čoveka koji je pobedio Repešu i Vujoševića u plej of seriji a da nije ni nivou potrebnom za prvog trenera. A razbio i je i neke EL trenere, Perasovića i Krespija na primer. Tom logikom ima deset prvih trenera u Evropi, svi ostali su za pomoćnike.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...