Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Supanca. Nije ošišano Š

Ispravio i informisao ko je dotični bio. Jebi ga, od skoro navijam za njih. Sramim se priznati, video sam da im se smeši prva titula u istoriji pa preleteo.

Link to comment

ovaj procelavi sa nedarom, mora da je neki fabrikant

Bivši igrač, kao i Nedara. Zato njih dvojica i sede u loži, za razliku od ostalih koji veze sa ovim klubom nemaju. A i Telekom nije fabrika.

Link to comment

Ja se sinoc nalizao ko macka, porodila se devojkina drugarica, a uz sve to devojka u svom stanu ostavi kljuc u bravi sa unutrasnje strane, vrata se zatvore i cao. Morao sam u sred slavlja i tekme da navatavam nekog bravara da "obijam" stan. Kad sam se vratio u restoran i ponovo upalio rezultate na mobu video sam da je vec kraj i da smo dobili, ne pamtim kada sam zadnji put propustio ovako bitan mec,  ni sekund tekme nisam pogledao :( (btw restoran je  vlasnistvo Veselina Vujovica, a proslo leto ga je uzeo njegov sin, decko koji je odrastao s nama u kraju,  i pratili smo skoro celo SP u fudbalu, lepa basta, dobra pica i toceno Lasko, pa sam se i ponadao da ce biti neki TV, ali mrka kapa) . Tek kad sam se digao jutros oko pola 12 i na vestima procitao "Zvezda sampion posle 17 godina- tripla kruna" shvatio sam sta se nocas desilo i oblilo me je neko fino osecanje.

Dok sam bio na vezi sa drugarom koji ima sezonsku on je kukao da nije mogao da udje zbog guzve te je u hotelu gledao mec, istom u kom je odseo Pero Antic pa ga je navatao da se slikaju. Drugi ortak je sa kumom upao u Pionir 2 sata pre tekme, bez karte. A treci je pisao iz Grcke i teskom mukom pratio sve. Ovo finale smo zamisljali u nekim drugim okolnostima, obzirom da smo zajedno gledali skoro sve tekme EL zadnje 2 godine u Areni, medjutim ima neke drazi i u ovakvom scenariju :)

 

edit: Bravo Radonja, bravo © sjajan momak Mitrovic, bravo svi ostali igraci. Iako sam imao sumnje i trenera koji nam je kidao zivce sa sijaset izgubljenih tekmi u egal zavrsnici prosle sezone, ove godine je stvarno dokazao kvalitet.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Znači od danas se zaista živi bolje u Srbiji. Primećujem to iz Njujorka na poslovnom, a hvala i mom drugaru za vesele pesme na fejsu sinoć.

 

Došao je kraj zlu, slavi Srbijo dan oslobodjenja košarke ;)

Link to comment

sramim se priznati, zaspao sam sinoć pred kraj treće :D

 

pre toga je bila neka zajebana travka, verovatno to ima neke veze

 

dobismo. bilo je i vreme.

 

voleo bih da kalinic i cirbes ostanu. boban sigurno nece. bilo bi dobro da ne menjamo amere ali nece biti katastrofa ako budemo morali. kljucni projekat za sledecu sezonu je dangubic.

 

i za kraj: radonja je sasvim osrednji trener. kad bismo imali ikakvu alternativu, zamenio bih ga u sekundi, u inat harperu :)

Link to comment

kako nema alternative - Muta, Trifa, Zeravica, Marina Maljkovic...

 

Osrednji ili ne, tek sa raspolozivim sredstvima postigao je najvise. Vise nego Sagadin, Sakota ili Kari (mada treba priznati da ni Partizan ove sezone nije bio na nivou na kojem je bio ranije, ali zasto time umanjivati Radonjine domete, bili smo dovoljno dobri da smo mogli da dobijemo i jaceg Partizana nego sto je bio ovaj). U dve sezone jedina grozna utakmica protiv Cibone na F4 u Areni. U Evropi uvek kompetitivni, na domacem terenu ove sezone 51:5. Ni Blat ne bi bolje.

Edited by Nikodije
Link to comment

Radonja ke dobar trener koji je imao fenomenalnu sezonu i menjao bi ga samo diletant, da se ne zajebavamo.

Link to comment

Radonja ke dobar trener koji je imao fenomenalnu sezonu i menjao bi ga samo diletant, da se ne zajebavamo.

Доказао се.

Link to comment

Radonja ke dobar trener koji je imao fenomenalnu sezonu i menjao bi ga samo diletant, da se ne zajebavamo.

buduci da mi kosarka nije profesija, ja ne mogu ni biti nista drugo, nego diletant.

 

kvaka je sto si to i ti :)

Edited by ikar
Link to comment

buduci da mi kosarka nije profesija, ja ne mogu ni biti nista drugo, nego diletant.

 

kvaka je sto si to i ti :)

Ne treba da ti kosarka bude profesija da bi znao da je radonjic dobar trener i da bi ga menjao samo diletant. Dobra stvar je da je covara izgleda nsucio na svojim greskama.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...