Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

treba verovatno i da im popusimo na red jer nismo dovoljno ponizavani.

 

Ti ionako mozes da kupis sezonsku samo za akva-park i vodopad, nema potrebe da pusis nikome u klubu. :fantom:

 

Jebo te, kao da ne znate da kad ova gamad od Delija dodje u grupi i krene da ulazi u halu niko ih i ne pogleda, a kamoli da im trazi karte.

Link to comment

Ti ionako mozes da kupis sezonsku samo za akva-park i vodopad, nema potrebe da pusis nikome u klubu. :fantom:

 

Malo si izgubio raboš ovim komentarom no pretpostavljam da vučete bifove od ranije pa neću dalje da se mešam sem ovime što sam već napisao. 

 

U svakom slučaju, obzirom da je klub jedan deo budžeta pokrio kupcima sezonskih, u sledećoj sezoni će morati da smisli način kako da zaštiti sebe, štiteći kupce od ovakvih situacija. 

 

Ovo je trenutno malo iznad nivoa Partizana u smislu održivosti kluba. Mislim da ima potencijala za više. 

Link to comment

Malo si izgubio raboš ovim komentarom no pretpostavljam da vučete bifove od ranije pa neću dalje da se mešam sem ovime što sam već napisao. 

 

U svakom slučaju, obzirom da je klub jedan deo budžeta pokrio kupcima sezonskih, u sledećoj sezoni će morati da smisli način kako da zaštiti sebe, štiteći kupce od ovakvih situacija. 

 

Ovo je trenutno malo iznad nivoa Partizana u smislu održivosti kluba. Mislim da ima potencijala za više. 

 

Nema od toga nista, druze moj. Ono sto treba uraditi je da se ne dozvoli ulazak u halu nikome ko nema kartu (prvo) uopste ili (drugo) bar dok se u hali ne smeste oni koji imaju kartu. To bi znacilo da bi Bojkotlije morale da cekaju ispred hale dok se ne smeste ovi sa kartama pa da onda, ako uopste udju, udje onoliko njih koliko slobodnih mesta preostane. Jedan takav pokusaj i ti dripci bi iz osvete sistematski podrivali klub incidentima u evropskim utakmicama sve dok ga finansijski ne uniste.

 

Elem, lako je tupiti kurac i srati po klubu iz tople fotelje™ treba najpre ovu huligansku drzavu u drzavi razjebati pa da tek onda vidimo da li nesto i sta ne stima u organizaciji..

Link to comment

Ti ionako mozes da kupis sezonsku samo za akva-park i vodopad, nema potrebe da pusis nikome u klubu. :fantom:

 

Jebo te, kao da ne znate da kad ova gamad od Delija dodje u grupi i krene da ulazi u halu niko ih i ne pogleda, a kamoli da im trazi karte.

zvanicnici kluba su ove sezone uradili sve da se slizu sa najvernijima. problem je sto sa ovakvim potezom pucaju sebi u nogu jer ostaju bez kinte i bice jako lose ako se ponovi
Link to comment

za gospodina kome je prozivanje na osnovu mesta stanovanja jako zabavno, ja sam sezonsku kartu i kupio. da me je zanimalo da gledam ovo finale verovatno bih i bio put i puko jos gomilu para da bi mi oni na ulazu rekli da, jebiga, nema mesta, jer, jebiga, znate kako je u zemlji. kao sto verujem da se desilo gomili ljudi iz unutrasnjosti pre neko vece.  

 

zasto kupcu karte koji ne dobija ono sto je platio treba da seva paja za stanje sa huiganizmom u zemlji? ako nisi uspeo za moje novce da mi obezbedis da udjem u halu, necu da ti platim sledeci put, i dovidjenja. tako to treba da ide.

Link to comment

Tako i ide. Malo hajp i dugogodišnje apstiniranje narušava razuma zdravlje, ali sve to na kraju dođe na svoje.

 

Prvorazredni skandal je da se uprava nije makar izvinila ljudima koji su izvisili za proizvod koji su platili. Ne, oni su se zahvalili ovima koji su taj proizvod oteli na silu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

samo da dodam da su ti strasni huligani kojima se u oci ne sme pogledati bili mahom 15godisnji pijani klinci. videh svojim ocima posto sam se vracao iz zdravka celara preksinoc i bas mi zapalo za oko koliko su mladi.

dakle da je u klubu postojalo imalo zelje da ih ne puste unutra, cini mi se da bi bez vecih problema uspeli u tome

Link to comment

zvanicnici kluba su ove sezone uradili sve da se slizu sa najvernijima. problem je sto sa ovakvim potezom pucaju sebi u nogu jer ostaju bez kinte i bice jako lose ako se ponovi

 

Ne sporim, samo kazem da postoje razlozi zasto po klubovima smatraju da im je pametno da se ne zameraju kretenima sve dok im drzava titra jajca.

 

za gospodina kome je prozivanje na osnovu mesta stanovanja jako zabavno, ja sam sezonsku kartu i kupio. da me je zanimalo da gledam ovo finale verovatno bih i bio put i puko jos gomilu para da bi mi oni na ulazu rekli da, jebiga, nema mesta, jer, jebiga, znate kako je u zemlji. kao sto verujem da se desilo gomili ljudi iz unutrasnjosti pre neko vece.  

 

zasto kupcu karte koji ne dobija ono sto je platio treba da seva paja za stanje sa huiganizmom u zemlji? ako nisi uspeo za moje novce da mi obezbedis da udjem u halu, necu da ti platim sledeci put, i dovidjenja. tako to treba da ide.

 

Naravno. isto kao sto samo mozes da se iselis iz odakle si ako ti se smucila celava debilcina ili ja ako nisam zadovoljan malim™ (by Aca). U tome je bila poenta sa akva parkom, pricamo bajke o principijelnom Dzou ovde a ni u mnogo bitnije institucije ne mozemo da udjemo iako smo platili kartu. Cujes, zasto bi nekome sevao paja za stanje sa huliganizmom. Mozda zato sto upravo zbog toga nije usao u halu, sta mislis? Bilo bi fenomenalno da su ovakve stvari posledica previda klubova a ne "stanja sa huliganizmom". Na zalost, nisu.

Link to comment

samo da dodam da su ti strasni huligani kojima se u oci ne sme pogledati bili mahom 15godisnji pijani klinci. videh svojim ocima posto sam se vracao iz zdravka celara preksinoc i bas mi zapalo za oko koliko su mladi.

dakle da je u klubu postojalo imalo zelje da ih ne puste unutra, cini mi se da bi bez vecih problema uspeli u tome

 

:lolol:

Link to comment

Tako i ide. Malo hajp i dugogodišnje apstiniranje narušava razuma zdravlje, ali sve to na kraju dođe na svoje.

 

Prvorazredni skandal je da se uprava nije makar izvinila ljudima koji su izvisili za proizvod koji su platili. Ne, oni su se zahvalili ovima koji su taj proizvod oteli na silu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Ma sta tu ima da se prica, zna se odavno ko je tu vazniji. Na onoj cuvenoj utakmici finala 2012. kada se igralo u Zelezniku, nazocni su bili samo najvatreniji, nemaoci karte, dok sezonci nisu imali pristup uopste. Kome tada nije bilo jasno o cemu se radi, nece mu nikad biti jasno. Stoga, kada se neka bitna tekma igra u Pioniru, jedino resenje je doci sat vremena ranije. Ili nemati razumevanja za te dilove sa najvernijima, i ne dolaziti uopste i ne davati pare, sto je vise nego legitimno.

Edited by Nikodije
Link to comment

Čekajte, nije valjda da se raspravlja o tome da " ovi što kupe sezonske vrlo dobro znaju šta ih čeka. Što se bune uopšte što nisu mogli da uđu" ?Nego jel se ono Đenka oprašta od Zvezde?Video neki video na instagramu?

????

 

 

Poslato sa WC šolje by BVK

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Čekajte, nije valjda da se raspravlja o tome da " ovi što kupe sezonske vrlo dobro znaju šta ih čeka. Što se bune uopšte što nisu mogli da uđu" ?

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

tacnije, sta moze da se desi. Jer desilo se vec u Zelezniku, desilo se protiv Galatasaraja pre dve i po godine, desilo se pre neki dan... mozda ovo nije dovoljno da bi moglo da se govori o pravilu kada je u pitanju postupanje sa vlasnicima sezonskih, ali je dovoljno primera za tri godine da treba biti spreman na to, i mati to u vidu da postoji kao mogucnost ako se na utakmicu ne krene dovoljno rano.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...