Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

Ala ste se primili na Ikarovu zajebanciju. :lolol:

 

Radonjic, naravno, mora da ostane i Radonjic je, naravno, sasvim dobar trener koji ce biti samo sve bolji i bolji. Zao mi je sto ce zbog njegovog ostanka u klubu mnogobrojni beogradski zgubidani i kurajberi morati da se dokazuju po nekim egzoticnijim destinacijama umesto da lade jaja na Zvezdinoj klupi ali mislim da cu to ipak nekako podneti s dostojanstvom.

 

Ne treba ni pominjati ko je jedini forumski vizionar i genije koji je Radonju podrzavao od pocetka i sa mnogim pajtasima se zbog toga isposvadjao muski. Neke stvari se podrazumevaju. :fantom:

Edited by harper
Link to comment
  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam za Ikara, ali mi me deluje da se Nautilus zajebavao kada je napisao da mu Radonja deluje kao odličan pomoćni trener. Doduše, nije bio do kraja jasan, možda je mislio na NBA, ko zna.

Link to comment

Ne treba ni pominjati ko je jedini forumski vizionar i genije koji je Radonju podrzavao od pocetka i sa mnogim pajtasima se zbog toga isposvadjao muski. Neke stvari se podrazumevaju. :fantom:

 

hvala druze, ali ne moras to da istices, ja po defaultu branim ljude koji rade u kosarci :fantom:

 

off topic

 

@heavi

tvoj coach misa je pravio sranje pre 10ak dana u omladinskoj ligi (najnebitnija liga na svetu) pa su sudije prekinule mec dok nije dosla policija :D

Edited by Кристофер Лумумбо
Link to comment

 

@heavi

tvoj coach misa je pravio sranje pre 10ak dana u omladinskoj ligi (najnebitnija liga na svetu) pa su sudije prekinule mec dok nije dosla policija :D

I jel se smirio kada su došle čike u plavom? Biće spektakl sledeće godine u KLS-u.

 

Koji crni trener, ne bavi se dingospo time, nije to njegov nivo, a i mislim da ima neku doživotnu zabranu. On je vlasnik i gm, takoreći gazda. Džile i Flajs (onaj mali ružni Milojevićev drugi-treći pomoćnik) su koučevali u to vreme.

Link to comment

smirio se :D

 

nisam znao da te nije kouchovao. da, bice spektakl, planiram da gledam beovuk redovno.

Link to comment

Ne znam za Ikara, ali mi me deluje da se Nautilus zajebavao kada je napisao da mu Radonja deluje kao odličan pomoćni trener. Doduše, nije bio do kraja jasan, možda je mislio na NBA, ko zna.

Mislio sam na to da Radonjic pravi ozbiljne greske u vodjenju utakmica i da je to bespotrebno zakomplikovalo situaciju u nekoliko bitnih utakmica.

 

Nisam rekao da bi trebalo da ode. U ovom trenutku boljeg trenera za te pare nemamo. Uostalom, ako smo ga zadrzali nakon loseg zavrsetka prethodne sezone zasto bi ga menjali sada, kad ima vise iskustva, rezultat iza sebe i kada je izdrzao ogroman pritisak i izgurao pricu do kraja?

 

Ali to ne znaci da je gospod Bog bezgresni samo zato sto je dobio duleta i repesu.

Link to comment

šta se tačno desilo sa kartama? znamo da je dosta ljudi sa sezonskim ostalo ispred ali mi nije jasno zbog čega. 

 

kako se napunila hala pre toga?

Edited by McCabe
Link to comment

Ulazili ljudi brz karte, šta drugo.

 

A neko gore napisa da sad neće da kupi sezonsku. Moram da kažem da nemate pojma šta znači nepostovanje navijača od strane kluba i da vi treba da kupite po dve sezonske u znak zahvalnosti (ne zbog trofeja, nego zbog odnosa kluba prema navijačima, pogotovu onih sa sezonskim)

Link to comment

Titula u basketu je old news, jbt ni 2 dana nije proslo :D

 

Da jbt, kakve dve titule u samo tri dana. Ne znam ko je napravio vece cudo, Dingospo ili Paunovic.

Link to comment

Ulazili ljudi brz karte, šta drugo.

 

A neko gore napisa da sad neće da kupi sezonsku. Moram da kažem da nemate pojma šta znači nepostovanje navijača od strane kluba i da vi treba da kupite po dve sezonske u znak zahvalnosti (ne zbog trofeja, nego zbog odnosa kluba prema navijačima, pogotovu onih sa sezonskim)

treba verovatno i da im popusimo na red jer nismo dovoljno ponizavani.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...