Jump to content
IGNORED

KK Crvena zvezda 2014/15


Ros

Recommended Posts

  • Replies 8.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • harper

    622

  • Joe D

    398

  • Nikodije

    285

  • Timmy

    211

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali to smo apsolvirali, svi znamo koliki je dripac :( dokle više?

samo jos ovo,ko je to hteo da povredi vilijamsa?za druga pitam.moze ovo kod ljaxeta na novi topik? Edited by bradilko
Link to comment

Ček samo da neko okači klip kako Jenkins vodi onu popularnu pesmu o konjskoj glavi i Mačvanu. Možda je vreme i za novi topic na szd. Vujošević vs Jenkins.

Link to comment

Klipovi su na mondovom sajtu.

 

 

Pričali bi o tome da je pevao, ali pošto nije, vidimo se.

 

Kada je iznet pehar, čovek je prstom upirao u njega kao da želi da kaže "ovo je najbitnije", kažem to ne jer sam pristrasan već jer Radonjić apsolutno nijednim gestom tokom cele sezone nije dao naznake takvog tipa ponašanja. Provokativnog i primitivnog.  

 

Hteo sam da kazem da ces ti sta god da se desi da nadjes nacin da prilagodis stvarnost slici koju si sam stvorio. To je taj drugi, bizarni, deo price kako navijaci i navijaci sebe kolektivno uvek ubede u nesto i drze se toga kao pijan plota. Radonjic je dingospo, Blatt je :nobles: , Zirbes je od pre dva dana dzukela zato sto je Dule dobio tehnicku dok se bunio zbog njegovog bloka, itd. itsl.

 

Ne mislim da je Radonjic posebno pristojan lik u pravom smislu te reci, zato sto pristojni ljudi ne mogu decenije svog zivota da provedu okruzeni ekipom sa tribine i da ih to ni na koji nacin ne uznemiri. S druge strane ni ne ocekujem to ni od njega, ni od Milosavljevica, tako da ne moram da racionalizujem njihove skorasnje postupke, da bih ih bolje uklopio u ono sto sam pre toga smislio. Meni je dosta to sto se Radonjic makar na terenu i posle utakmice ponasa relativno normalno, kao i to sto je Milosavljevic ostao kod Lazica juce ispod kosa kad se ovaj polomio. Zato i nisam razocaran kad vidim ovako nesto, jer je to upravo ono sto od njega/njih ocekujem. Vecina njih hoce da na kraju sezone slave nesto i da ih ekipa voli i da im klice i zato se i bave "sportom".

Link to comment

Radonji baklja stoji kao piletu sise. Kao kada se neki srednjoskolski geek napije na ekskurziji, pa hoce da napravi nesto ludo™, pa ispadne jos smesniji. Kao odlikas koji cepa udzbenike na kraju skolske godine.

 

1 velicanstvena sezona, sve u svemu. Ne samo zbog tri titule, vec nekako zbog opsteg utiska, Radonje, igraca, odnosa prema kosarci, navijacima, protivnicima....

 

Poseban  :Hail: za moju C tribinu koja je juce spontano aplaudirala kosarkasima Partizana kada su izasli da prime pohvalnice™ za osvojeno drugo mesto. Divan gest u ova bolesna navijacka vremena.

 

Zavrseno je bez vecih skandala, cak je i Doole na zavrsnoj konferenciji smogao snage da bude korektan. Neka sa time ode u zasluzenu penziju, pa da od sledece sezone atmosfera bude malo relaksiranija, i da gledamo sto vise kosarke, a sto manje ostalog sadrzaja.

 

Sada je Ros na potezu, a onda sledi Smilarov period. :)

 

Dogodine u Prizrenu na C tribini.

Link to comment

 

 

Poseban  :Hail: za moju C tribinu koja je juce spontano aplaudirala kosarkasima Partizana kada su izasli da prime pohvalnice™ za osvojeno drugo mesto. Divan gest u ova bolesna navijacka vremena.

 

 

 

+1.

Moja D tribina je silom prilika proterana na C, ali je takođe aplaudirala.

I Mačvanu se aplaudiralo kad je dobio mvp nagradu.

Šteta što to verovatno niko ziv nije čuo/video u prenosu od onih idiota prekoputa...

Link to comment

Čoviću legendo

 

11373561_650774058389097_710684416_n.jpg

Strašno, dok su jeli Zvezdin hleb puna im usta bila ciganije, a sad listom navijaju za klub iz Stjepana Supanca. Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...