Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Misljenja sam da svi ovi pljuvaci L.Markovica vise vremena gledaju wiki transfermarket stats, nego Benfikine tekme prosle sezone.

Na kraju krajeva svi znamo da Brendan ume sa decom.

 

nisam gledao svaku lazarevu utakmicu prosle godine ali sam jos manje gledao sacirija i stekao utisak da je ovaj dosta kompletniji od lazara. sacirija pominjem samo zato sto je i on bio jedan od kandidata za liverpul cak su manji novci bili u igri. toni kros ce u real za 25M.

mozda brendan zna sa decom ali sa parama ocigledno ocajno barata. mada se to ne tice direktno brendana...

 

edit: da ne govorim o prioritetima kupovine liverpula i mestima koja najvise skripe a za koja se ni ne naslucuju pojacanja

Edited by cvrlle
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Marković je talenat, ali ne vidim neke slične karakteristike sa messijem. Bez obzira što je napredovao u benfici i dalje mi se čini da ima ozbiljne mane.

Link to comment

U pravu si.

Menadzeri i strucni stab™ Liverpula su poznati po tome da nikad nisu debelo preplatili nijednog igraca. Takodje se nikad nije desilo da neki njihov transfer bude potpuni promasaj.

Iskreno nemam pojma koliko su para pucali na losa pojacanja ali i dalje ne shvatam cemu tolika buka i pljuvanje po Lazaru ... Moj neki rezon je  , sto vise para uloze za  njega , to ce mu davati vecu sansu da igra ! Moje misljenje je da je kapacitet™ , vreme ce pokazati da li sam u pravu ...

Link to comment

Pa jeste, što više para platiš to bolji igrač postane. Eno, na primer Andy Carroll...

To je tvoja konstatacija , nema veze sa onim sto sam napisao iznad ... Ajd da ponovim : "Skupo placeni igrac ce sigurno dobiti pravu sansu" ,  na njemu da je iskoristi ili ne ... Znaci, raduje me sto ozbiljno racunaju na njega i sto ce imati prilike da se dokaze na velikoj sceni (odnosno , sto je LIverpul pukao dobre pare)

Edited by Geograf
Link to comment

Moja konstatacija je da potrošene pare ne garantuju ama baš ništa. Ni šansu, ni kvalitet, ni prodajnu cenu, nada. 

 

Sasvim je moguće da se izblamira posle dva-tri meča i onda bude stavljen na led do daljnjeg, te uvaljen u neku Rusiju ili Belgiju ispod cene. Rodgers ima da razigrava i Sterlinga i Coutinha i Lallanu na tim pozicijama, sve njegove kupovine...

Link to comment

Moja konstatacija je da potrošene pare ne garantuju ama baš ništa. Ni šansu, ni kvalitet, ni prodajnu cenu, nada. 

 

Sasvim je moguće da se izblamira posle dva-tri meča i onda bude stavljen na led do daljnjeg, te uvaljen u neku Rusiju ili Belgiju ispod cene. Rodgers ima da razigrava i Sterlinga i Coutinha i Lallanu na tim pozicijama, sve njegove kupovine...

Naravno da garantuje dobru sansu , kao sto je normalno ako se bude blamirao da nece igrati (sto se odnosi uostalom na sve igrace u velikim klubovima )...

 

p.s. Da li se po tebi blamirao u Benfici ?

Link to comment

Spominju se tri igrača u vezi sa Unitedom - Vidal, Di Maria i Hummels.

 

Vidal = pare + dva igrača (Nani i Evra - malo mi je to nategnuto zbog Evrinog produženja ugovora, ali Juventusu fali prirodni lijevi bek, tu bezveze troše Asamoaha).

 

Di Maria = United ga kupi, a Real parama od njega kupi Rodrigueza iz Monaca. Čitam kako Real traži 56 miliona funti za Di Mariju, ne znam dokle je United spreman ići da ga dobije. Čisto sumnjam da Van Gaal neće kupiti neko krilo ovog ljeta, a malo ko da je bolji od Di Marije.

 

Hummels = pare.

Link to comment

Zaboravio si Vermalena :sleep:

 

Ja bih bio prezadovoljan da zavrsimo pomenutu trojku, ali znajuci Utd daj boze da i jedan upadne. Krilo definitivno treba, Giggs cao, Young i Nani nisu vise taj nivo, jedino se od Valencije i Januzaja moze nesto ocekivati. Di Maria bi mogao biti resenje. Navodno je Real prihvatio ponude UTD i PSG, ostaje na njemu da odabere. Bojim se da ce se ipak privoleti arapskom carstvu.

 

Ne znam samo gde ce se iskopati mesto za Matu :unsure:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...