Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

Narocito je slican po golgeterskom umjecu.

Meni je nesto najslicnije Zoranu Tosicu sto postoji u fudbalu samo sto onaj daje vise golova.

Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

najviši pl nivo koji će marković moći da dostigne je neki aron lenon ili redmond ili tako neko ko ima više u nogama nego u glavi. a i to treba da dostigne na pl nivou. više bi mu odgovarala neka slabija ekipa koja se pretežno brani i igra na kontranapade.

Edited by Malvo
Link to comment

Narocito je slican po golgeterskom umjecu.

Meni je nesto najslicnije Zoranu Tosicu sto postoji u fudbalu samo sto onaj daje vise golova.

 

Eeeeeeee kad se Laza zaukcetm pa pocne da trpa. Evo hvata zalet od februara da postigne gol. Normalno je to za izrazito ofanzivnog igraca da u 25 utakmica ima jednu-dve asistencije i nula golova, decko je nesto najpribliznije Stewartu Downingu sto sam ja video u fudbalu.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Stvarno tragedija sto jedan LIverpul daje silne pare tamo nekoj Benfici za Lazara ... Kladim se da stvarno nemaju pojma na kojoj poziciji igra i koliko golova postize , jedan kvalitetan mail  bi im mnogo pomogao ...  :fantom:

Link to comment

Tako je, na forumima imaju raspravljati samo ljudi koji imaju diplome struke za koju je tema vezana. Ili do Djore po licencu ili kupi prnje sa topika.

Link to comment

Narocito je slican po golgeterskom umjecu.

Meni je nesto najslicnije Zoranu Tosicu sto postoji u fudbalu samo sto onaj daje vise golova.

Pa ni Mesi nije bio ovakav trpač u prvoj sezoni u Barseloni dok je igrao krilo. Sličnost sa Mesijem pre svega je u kontroli fora i driblinga u trku.

 

Sa Tošićem ništa slično osim konstitucije nema. Totalno različiti igrači. Je l' ga iko od vas gledao uopšte ove sezone u kontinuitetu? Makar u LE.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

da se ja pitam da odaberem 1000x pre bih odabrao malog kosovara iz bajerna nego li ovog naseg leptirka iz benfike. 25M jura za macku u dzaku, to moze samo pool  :isuse: 20M za lovrena  :frust:

ajde nekako sa lalanom, mada su nas i za njega dobrano izmuzli ali ovi buduci trensferi koji se najavljaju nemaju veze s mozgom. nadacu se da su to samo glasine i da ce na tome samo ostati

Edited by cvrlle
Link to comment

Stvarno tragedija sto jedan LIverpul daje silne pare tamo nekoj Benfici za Lazara ... Kladim se da stvarno nemaju pojma na kojoj poziciji igra i koliko golova postize , jedan kvalitetan mail  bi im mnogo pomogao ...  :fantom:

 

 

Da stvarno je sramota da polemisemo  na tamo neko forumu o kandidatima za ofanzivnog veznog za koje su zainteresovani strucnjaci iz institucije zvane Liverpool kandidatima za selektora koje su predlozili strucnjaci iz institucije zvane FSS...  Ko nema uefinu licencu neka se suzdrzi od daljih komentara ...

 

 

:fantom:

Link to comment

nije stvar u tome dali je sterling bolji od markeca ili ne (naravno da nije, posto je poor man's lennon ili neki slican engleski polu igrac koji ce nestati kad napuni 25 godina), decko je englez, odigrao je solidno SP i imace prednost u l'pool-u.

 

znam da ne zavisi od njega ali bih voleo da odigra jos jednu sezonu u portugalu.

Link to comment

 

 
 

 

:fantom:

 

:D

Pisao sam komentar  znajuci da ces to odmah izvuci ... Mislim da je ipak neka razlika izmedju Toletofih kafanskih strucnjaka (verovatno i sam bira) i menadzera najboljih klubova iz premijer lige (barem im nepoznavanje statistike ne ucitavajte)

Link to comment

da se ja pitam da odaberem 1000x pre bih odabrao malog kosovara iz bajerna nego li ovog naseg leptirka iz benfike. 25M jura za macku u dzaku, to moze samo pool :isuse: 20M za lovrena :frust:

ajde nekako sa lalanom, mada su nas i za njega dobrano izmuzli ali ovi buduci trensferi koji se najavljaju nemaju veze s mozgom. nadacu se da su to samo glasine i da ce na tome samo ostati

Eto, npr. Lalana ima značajno manji upside od Laze. Doduše, kažem, Laza je dosta svilen, pa je pitanje kako će proći sa povredama i uopšte kako će se adaptirati na Epl.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by kralj
Link to comment

Pa ni Mesi nije bio ovakav trpač u prvoj sezoni u Barseloni dok je igrao krilo. Sličnost sa Mesijem pre svega je u kontroli fora i driblinga u trku.

 

Sa Tošićem ništa slično osim konstitucije nema. Totalno različiti igrači. Je l' ga iko od vas gledao uopšte ove sezone u kontinuitetu? Makar u LE.

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Plus tajmingu za davanje pasa, ti gledas kako ga kupi DC, a on "odlepi" loptu u zadnjem trenutku.

Misljenja sam da svi ovi pljuvaci L.Markovica vise vremena gledaju wiki transfermarket stats, nego Benfikine tekme prosle sezone.

Na kraju krajeva svi znamo da Brendan ume sa decom.

Link to comment

:D

Pisao sam komentar  znajuci da ces to odmah izvuci ... Mislim da je ipak neka razlika izmedju Toletofih kafanskih strucnjaka (verovatno i sam bira) i menadzera najboljih klubova iz premijer lige (barem im nepoznavanje statistike ne ucitavajte)

U pravu si.

Menadzeri i strucni stab™ Liverpula su poznati po tome da nikad nisu debelo preplatili nijednog igraca. Takodje se nikad nije desilo da neki njihov transfer bude potpuni promasaj.

Link to comment

Naravno da se dešavalo i ok je biti skeptičan. Samo je dosadno ako se odluka dovodi u pitanje plasiranjem statističkih podataka tipa golova po utakmici, do kojih ipak i menadžment Liverpula može nekako da dođe.

Link to comment

Naravno da se dešavalo i ok je biti skeptičan. Samo je dosadno ako se odluka dovodi u pitanje plasiranjem statističkih podataka tipa golova po utakmici, do kojih ipak i menadžment Liverpula može nekako da dođe.

Ja moram priznati da nisam ni znao da mu je statistika toliko neubjedljiva™ dok nisam procitao ovde.

Moj utisak na osnovu odgledanih vise od nekoliko njegovih utakmica je da nema dovoljno dobru zavrsnicu™, cesto je sebican, jos cesce odigra potez vise™ i mislim da nije dovoljno kvalitetan da napravi razliku u 1 Liverpulu.

 

edit: Narocito ne za te pare.

Edited by Feindouno
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...