Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali koje su to jebene cifre?! Duplo vise para od Reala, jbt?!

 

Setim se uvek one trivie da ekipe koje imaju znak pehara LS na rukavu u stvari sticu pravo posle osvojene 3 vezane titule ili 5+ titula. To behu Real, Bajern, Ajax, Milan, Liverpul sve Adidas exkluziva (tad kad sam saznao za taj podatak).

Link to comment

Mnogo mi idu na zivce sa tom kuknjavom...

Сад има да те банују за расизам.

Сукију све најбоље. Цар, легенда и све остало.

Link to comment

Pravi Pele! :Hail:

 

Da je igrao za Italiju prosetali bi se do medalje! Trpao sam Fejnord na golove na kladzi, sad cu Sautempton... :)

Link to comment

Pre bih rekao ložana u tzv. žaru borbe nego budaletina. Solidnu je skupinu napadača akumulirao Koeman, ako Tadić isporuči neki kvalitet ili Gastón konačno počne da igra, može tu da bude ponovo iznenađujuće dobrog fudbala. Fale im levi bek(ovi?) i još jedan štoper ako nas™ unesreće ovim Bišćanom 2.0...

 

<_<

Edited by Töölönlahti
Link to comment

Dobar je igrac al' je budaletina, znam da je cesto dobijao neke idiotske kartone.

 

Tacno tako. Nagledao sam se tekmi gde je postizao het-trik uz 2 promasena penala. Pravi gol igrac, pitanje je koliko ce spakovati za S'oton, ali je dobar.

Link to comment

sta od LBova ima na lageru holandske lige?

 

Bruno Martins, ali verujem da će Feyenoord prodavati de Vrija ove godine, a njega sledeće... Onaj Blind će negde jače™, a ostali su ili premladi ili nisu nivo. Ima u Bundesu gomila levih bekova koji su baš okej, recimo Ostrzolek iz Augsburga.

 

 

[/wannabe-scout]

 

Edited by Töölönlahti
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...