Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lovren je potpuno suvišan ako nekom ne uvale Aggera, Škrtela, Jajinog brata, itd. Na bekovskim pozicijama su mnogo veće rupe, kao i na DCM.

Е има онај неки десни бек из Лидса. Млад, Енглез, кажу добар.

Link to comment

Pominjao se i Clyne iz Sotona, ali ako stvarno i njega hoće, računam da bi se više isplatilo da odrade neku Čović-style fuziju nego da ih jednog po jednog kupuju za po 20 miliona u proseku.

Link to comment

Byram još nije bolji od Clynea (koji je na tom nivou brutalno dominirao), plus se povređivao cele sezone, neće on nigde ovog leta, posebno ne za novac koji se pominjao. Snodgrass je jedini opravdani leedsovski hype u poslednje vreme... i upravo je potpisao za šugavi Hull.

Link to comment

I tako, Chelsea kupuje (Fabregas, Diego Costa, uskoro i Luis Felipe), United kupuje (Shaw, Herrera), City kupuje (Sagna, Fernando), Liverpool kupuje (Lambert, Lallana)... A Wenger?

 

Njega boli kurac.

 

BrFZFb7CcAIySq8.jpg

Link to comment

Wenger ceka zadnji dan da sprca 50 milki na jedno kapitalno pojacanje.

 

Čeka da Real Barcelona kupi Balea Suareza pa da moraju prodati Özila Sancheza.

Link to comment

bertrand u liverpul?

 

Deluje kao da se dešava, isti tip najave prethodio je 90% dolazaka u poslednje vreme. Mislim da taj transfer ako se desi samo znači da José Enrique definitivno može da pakuje kofere (pod uslovom da se uopšte oporavi od povrede do kraja avgusta), neće Bertrand biti starter. Rodgers ga je trenirao nekoliko meseci u Readingu, a to je Ryanu bila do sada najstandardnija sezona, valjda zna čovek šta radi, mada sam ja na tu temu iskreni pesimista...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...