Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

“Liverpool sent the offer and the club haven’t informed me. I found out about the bid from other people which disappointed me and I realised I’ve got no business staying at Southampton.”

 

Težak govnar, očigledno. Isto ovako je Suki besedio o Arsenalu prošlog leta, nadajmo se da će Lovren proći isto kao on tada. (Sledeće sezone daje 30 golova za Soton.)

НИје сад битно какав је карактер али не вреди он ни пола од тих пара.

Као ни лепи Лаза који је талентованији од Рахитичног, скуп као Крос. :frust:

Link to comment

Konačno rešenje urugvajskog pitanja? O tome ti razmišljaš...

 

Pa, ono...niste™ normalni ako Suareza zamenite Lambertom i Lazarom(20)™

Edited by MancMellow
Link to comment

sve ide ka tome da ce pasti copy/paste proslogodisnjeg tottenham-ovog prelaznog roka. po principu, prodaj jednog vrhunskog - kupi gomilu prosecnih. steta...

Link to comment

 

Као ни лепи Лаза који је талентованији од Рахитичног

 

Porucnice, koliko god puta ovo ponovio to nece biti istina :P . Raheem je gotovo godinu dana ( tacnije 10 meseci ) mladji od Lazara, a do sada je se i na klupskom i na reprezentativnom planu pokazao kao daleko bolji igrac nego Markovic. Jedino po cemu oni mogu da se jednace je brzina. Dribling, kreativnost i finishing je duplo bolji u Jamajcaninatm, u sta smo vise puta ove sezone imali priliku da se uverimo. Markovic igra u slabijoj ligi i tamo nije uspeo da ima makar jednak ucinak kao Stearling, dao je manje golova (losijim ekipama), imao manje asistencija, odlucio manje utakmica ( 2 njegova gola su direktno donela bodove Benfici, ostali su bili u napucavanju PAOK-a 3-0, poslednji gol, Gil Vicente-a 5-0, Academice 3-0 poslednji gol etc...) . Reprezentativni ucinak isti slucaj. RS je u svim utakmicama Engleske, koja je doduse lako ispala, bio jedan od najboljih igraca, konstantno pravio razliku, Markoviceva igra se za Srbiju kretala na skali od nepostojece do tuzne.

 

Zaboravih, jedan od njih dvojice u bitnim utakmicama ima tendenciju da nestane sa terena, dok drugi zapravo pokaze muda i resi utakmicu. Ne moras da pogadjas na koga se sta odnosi.

Edited by Aleksandar88
Link to comment

Realno™, Raheem baš i nije neki kreativac. Trčanje i sposobnost da ostane na nogama u gužvi - svaka čast, ali nemojmo sad praviti Ronaldinha od njega. Ako je i zabeležio neku asistenciju prošle sezone, bili su to ili centaršutevi sa krila ili neki slučajni odbitak do Suareza. Liverpool ni k od kreacije nije imao kad je Sterling izigravao Coutinha.

 

That said, ni meni Marković nije delovao kao fudbaler u tih par prilika kad sam ga video. Cena od 25 miliona deluje sumanuto, ali šta sad, ima se može se...

Link to comment

Zapravo asistirao je 9 puta, 5 vise od bisera Markeca, za manje utakmica i manje provedenih minuta na terenu, daleko je od svetske klase, ali za razne izmisljotine je Ronaldinho licno.

Link to comment

Laza je paklen talenat, od Sterlinga svakako značajno veći, samo što mora da ojača i da hronična povređivanja svede na minimum. Mislio sam da će neki nadrkaniji klub da ga uzme.

Link to comment

A gledao sam ih. Neke stvari koje Laza radi na redovnoj bazi, Sterling neće uraditi ni za tri života. To se ne uči.

 

Svaki put kad bi vezao mesec dana bez neke povredice igrao je brutalno dobro. Po meni je nešto najsličnije Mesiju što postoji u fudbalu. Naravno, nije taj kapacitet.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...