Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ceka se da se vidi kako tece oporavak Strotmana :sleep:

 

:lolol:

 

Nema nista od toga. Ako ste dali ovolike pare na 2x slabijeg igraca onda ima da vam skinemo kozu sa ledja za njega. Ja ne znam u kome je to univerzumu realno da Roma oporavi igraca i proda ga vama?

 

 

Znam da nema nista od toga, ali jako pizdim kada vidim koliko ignorantski nastupaju navijaci Mancestera vorldvajd. Vi ovde ste krajnje ok ljudi i ovo se ne odnosi na vas, ali diljem neta toliku kolicinu arogancije i zabijenosti glave u pesak sam video samo jos kod navijaca Usmnt-a :dry:

 

Link to comment

 

 

Vi ovde ste krajnje ok ljudi i ovo se ne odnosi na vas, ali diljem neta toliku kolicinu arogancije i zabijenosti glave u pesak sam video samo jos kod navijaca Usmnt-a :dry:

 

Kako se ne odnosi, ovo su sve matori ljudi od po 30-40 godina, a kad citam postove mislim da su napaljeni petnaestogodisnjaci. Narocito ovo oko nabijene glave u pesak i opsteg samozavaranja. Prosle sezone dok se Junajted mucio sa Mojesom u prvoj polusezoni, svi sektasi su bili u fazonu: ,,Ma bice sve u redu", kao u pateticnim holivudskim filmovima kada se kuce razboli, pa tese malog Timija, osim sto su se tesili medjusobno... Bilo je zaista tuzno biti na starom topiku, gledajuci MancMellowa sa uplakanim okicama, dok ga Giggsy junacki tesi dok mu brada podrhtava... Nadam se da ce vam sada vec super iskusni i nimalo preplaceni Shaw i spanski vunderkind Erera doneti bar malo radosti. Cheers :)

Link to comment

Jbt koja arogancija Utdovaca na forumu majke ti? Bar kad su kupovine u pitanju. Pa nema sarkasticnije i opreznije forumske sekte na univerzumu, milion puta smo propustilu dobrog igraca zbog ovoga ili onoga (ukljucujuci i lose vreme u Manchesteru), kako se ko spomene kao interesantan krece sprdnja na temu izvesne pusangije za istog, u transfer poverujemo tek kad coveka vidimo u dresu (mada i tad oprezno).

 

Apropo Strootmana vise sam se zezao, znam da Roma ako nece da proda igraca nema sile da je natera ( jurismo mi i DDRa u par navrata). Vise se uzdamo u njegovu zelju da se spoji sa LVG i RVP :sleep: I mislim da cemo doci po njega ali ne pre januara ili sledeceg jula jos realnije ;)

Link to comment

ne lozhi se... Belgija je civilizovana drzhava za razliku od neke U-r-gay, plus igra chovek za Tottenham = jevrejski lobi a ne neki seljachki klub...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...