Jump to content
IGNORED

Premier League 14/15


189-

Recommended Posts

tries. nema tu skupo, sve je jeftinije od jos jedne godine bez CL. pa na silu, na silu, videcemo dal ce uspeti. necu da prenosim gluposti, ali koliko vidim Gazzetta Dello Sport pise da kukaju Juventusu za Vidala, za cenu ne pitaju...(za sada kao 45m) Naravno, ni ja pet para ne dajem da ce biti nesto, ali cisto kao ilustracija nacina razmisljanja.

Kapiram, naravno, samo opet tolike pare na mladog beka... Priličan rizik. Naravno, ako se ispostavi kao vrhunski, who cares. Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 11k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1329

  • MancMellow

    849

  • John Coltrane

    665

  • 189-

    613

Top Posters In This Topic

Posted Images

To je jedini nacin. Opet, s obzirom na to koliko smo krstenih igraca doveli poslednjih godina, nije ni cudo sto smo dosli dovde sada.

Nek preplacuju, nek rade sta oce, samo nek dovode

Link to comment

Prošo medical Shaw. Ipak je cena 27m keš. Ostalo je po učinku, znači kasnije. To je već relativno ok, uzevši sve u obzir. Evra ima celu godinu da mu prenese sve što zna da treba da se uradi, a više sam ne može da uradi. Bekovi su sorted. Ok, odlično je što ima još cela dva meseca i kusur za dovodjenje još dva iigrača. Kapiram da će tu negde da upadne i neko sada verovatno "obligatory" holandsko pojačanje... Ne zaboravimo, ovo do sada su sve bili igrači ko je je još Moyes pikirao. 

Link to comment

Mislim da nece on ni igrati previse ove sezone, Evra ce imati vise nastupa, a nece biti lose ni da se ne ispune uslovi za bonus placanje, koji su verovatno vezani delom i za broj nastupa ove sezone. Koliko god je mali dobar raduje me i ostanak Evre.

Link to comment

Neće igrati previše? :blink: Platiš 27 miliona za igrača koji je prošle sezone bio najbolji u ligi na svojoj poziciji, a onda ga držiš na klupi dok igra Evra - na koga ste se ovde svi redom žalili?

 

Jedino ako "previše" znači 100% utakmica, u kom slučaju OK.

Link to comment

Kao prvo ja se na Evru nikad nisam zalio i bez obzira na neke propuste smatram ga i dalje jednim od boljih LB u ligi. Svakako u ovom trenutku je bolji igrac od Shaw-a, ako nista onda bar za iskustvo. Verujem i da ce Patrice na pocetku sezone biti startni LB, a da ce ova sezona biti tranziciona za Shaw-a. mmw

Edited by ducca
Link to comment

Scholesy:

 

'For a left-back to be worth £34m shows how silly the game has gone. For that money I want a centre-forward who’s going to score 30 goals a season.'

 

 

Edited by ducca
Link to comment

Origi je potpisao za Liverpool ali ce ostati jos godinu dana u Lille-u. Odlicna kupovina.

 

edit: Iz Liverpool-a ce doci neki mladi od 18 godina ali to jos nije potvrdjeno.

Edited by borris_
Link to comment

The Chosen One u pregovorima sa Galatom :lol:

Normalno, ide covek u klub sa kojim ce da osvaja trofeje i igra LS, dosta je gubio vreme sa luzerima...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...