Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

    Čini mi se da se sad ide u drugu krajnost. Ok je Čuka, ali nisu bolji ni od Partizana pa ni od Zvezde. Mogu da ih čuknu u nekom meču i ništa više od toga. Slavoljub Srnić važi za najboljeg igrača, a Lazović je duplo bolji čak i u ovom modu kad se pojavljuje 25 minuta na meču, kao i mali Živković na drugoj strani. Uglavnom su tu TSL polovnjaci tipa Rendulića, Matića, Brežančića...jedino se za Stojiljkovića može reći da bi možda bio pojačanje za večite.

Link to comment

    Čini mi se da se sad ide u drugu krajnost. Ok je Čuka, ali nisu bolji ni od Partizana pa ni od Zvezde. Mogu da ih čuknu u nekom meču i ništa više od toga. Slavoljub Srnić važi za najboljeg igrača, a Lazović je duplo bolji čak i u ovom modu kad se pojavljuje 25 minuta na meču, kao i mali Živković na drugoj strani. Uglavnom su tu TSL polovnjaci tipa Rendulića, Matića, Brežančića...jedino se za Stojiljkovića može reći da bi možda bio pojačanje za večite.

 

Čukin prvi meč u Evropi protiv Austrijanaca prošle godine je pokazao kako su tanki, a drugi je pokazao da vole namestiti. 

 

Sa druge strane dal su mutni uopšte i koliko su mutni nisu ni jedan posto mutni kao dve strane topčiderskog brda.

Edited by theanswer
Link to comment

bitnije je da je živko potpisao, svaka čast saletu. inače, načuo sam iz neproverenog izvora (jedan od igrača je dobar drugar od koleginog burazera!) da se ivan tomić tu sad nešto gura oko trenerskog mesta. ne znam otkud on tu, ne pitajte ništa.

Link to comment

Da još tad je Tunbica hteo da ga dovede, a pre par dana je dao izjavu kako bi voleo da bude trener Partizana. Ja u ovog Milinkovića nemam ič poverenja, tako da bi mi njegov odlazak nekako prijao.

Link to comment

uopšte se ne sećam tomića prilikom zimskih "dešavanja", zato me iznenadilo kad sam čuo juče. znači to već traje neko vreme? pa eto, možda je to naš novi trener... ni meni ovaj kiza ne uliva neko poverenje, ali je čovek ipak izneo polusezonu praktično bez centarfora, sa ciganima za vratom sve do pred kraj. ne kažem da treba da ostane, ne možemo mi s njim ozbiljno u evropu, ali nemam ni nešto mnogo da mu zamerim, osim igranje bez špica u jebenom finalu kupa (grbić je kao lažni centarfor sve vreme proveo na bokovima. čim je ušao kojić, odmah se desilo par poluprilika. jeste on drvo, ali bar stoji gde treba da stoji, i da je igrao od početka možda bi munuo 1 po sistemu "ćorave koke"). nešto nisam siguran da bi debitant tomić to isto mogao da izvede, čak iako zadatak, ispostavilo se, i nije bio tako težak. jesu cigani epski raspad, ali kad imaš samo +2 i celu polusezonu pred sobom, a i tvoj tim je žešći raspad, onda to može da te odradi psihološki. ako ništa, kiza je to sve lepo iskulirao i priveo posao kraju. a sad šta ćemo dalje, videćemo.... pretpostavljam da ćemo u maline, ali možda nas i prijatno iznenade, tipa da stignu do play-offa ili tako nešto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...