Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

pominjao se on negde kao potencijalni trener, možda baš ovde na forumu. to što je igrao sa jednim, a ključne utakmice sezone bez špica govori samo o batađora stilu koji gaji kao i svaki trener početnik u jsl-u

nema leba od njega, dajte tomića. ako jednu sezonu kao trener ubode kao onu kad je bio sd mi gledamo mušemu™ i na proleće

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

pa nije on trener početnik, mislim da je zato i iskulirao sva sranja oko tima i uprave. nije se eksponirao, lelemudao po štampi, žabarski iskusno je uzeo bod u derbiju (kolko god mi hteli da pocepa komšinicu sa petardom), jedino ovo protiv čuke mu nije prošlo, mada verovatno ne bi ni da je igrao sa špicem od starta, jer se na ovima videlo da hoće da pokidaju za trofej, dok smo mi nešto jeli govna po terenu. tomića emocije vežu za partizan, a nema iza sebe ni jednu tekmu na klupi, makar i u raspaloj jsl. ne znam... ne sam pametan. ja bi mazno ciganima onog norvežanina.

Link to comment

voleo bi da vidim ivana na klupi, a što se stranaca tiče tjah™ dovoljno puta smo se opekli da sada na nekoga od njih gledamo kao potencijalnog spasioca, plus imamo dosta rupa i u startnih jedanaest tako da bi lovu na trenera bilo bolje usmeriti na nekog valjanog igrača.

 

ili stanoje 
:wub:

Link to comment

Volio bih i ja da vidim Tomica pa kad mu Kosan uzme titulu da ga zovemo Ivan Grozni! :fantom:

što se vas tiče, trener može da nam bude i miša tumbas

:fantom:

Link to comment

ja bih voleo da vidim Moniku Beluci na klupi....al to ne znaci da bi bila dobar trener.....isto i sa Ivanom, sta je radio do sada u trenerskom poslu?

 

sa ekipama sastavljenim uglavnom od poluproizvoda, nekakv rezultat i igru moze da napravi samo neko ko zna "posla". da se ja pitam, ne bi bilo dozvoljeno ni da se razmatra mogucnost da ne klupi bude pocetnik.

 

primedbe u vezi igre bez spica nisu na mestu.....igramo bez spica zato sto ga nemamo.....a znamo i sto ga nemamo.....trener tu nista ne moze. da ga imamo Koja bi bio na placenom odsustvu a Saponja bi trosio po par minuta pred kraj.....to je njihov trenutni domet.....Koji trajni, zapravo.

Link to comment

Jebali vas treneri vise, opako smarate.

Potrebni su nam igraci, i to dobri, minimum 5-6 na sredini i u napadu. Lako cemo za trenera.Mi nemamo igru, imamo gomilu losih igraca koji su nazalost i starteri.nekvalitetni alibi igraci,fizicki inferiorni,razni brasanci,babovici i kojici.

 

mnogo se poredimo sa raspalom zvezdom, a pristizu nas po kvalitetu privatnici sa b.brda.

Link to comment

5-6 dobrih igrača nije realno očekivati, da uprava ima ambiciju da pojača tim abi produžavali ugovor iliću kapitenu,, koji služi kao štaka za svakog trenera u zadnjih 5 godina da mu igra lažno levo krilo..

- sa druge strane promena trenera je uvek moguća, kiza ne uliva poverenje a jokan nije dogovorio sa englezima, mnogo lakše bi bilo njega dovesti nego playmakera, krilnog napadača ili centarfora

- novinari bi svršili na taj potez uprave i niko ne bi pitao gde su pojačanja, očekujući da je jokan dovoljan da ovu grupu rekreativaca uvede u lš

Link to comment

Dobro, ajmo onda ovako. Ovo su igraci koji ce najverovatnije ostati u partizanu:

 

 

 

Zivkovic, lukach

Bandalovski,vulicevic,nemanja petrovic,balazic,cirkovic,bogosavac,branko ilic,ostojic,

Luka,brasanac,babovic,ninkovic?,grbic,smarkovic,s.ilic,marinkovic,

Kojic,saponjic?

 

odlaze volkov,pantic,zivkovic,drincic.

 

znaci bez 5-6 realnih pojacanja tipa zuka,moreira,diara (u formi kada su tek pristigli u partizan), a ne nerealnih: ronaldo,mesi....ili suprotno - marinkovic,luka,brasanac,rnic .... mi realno ne mozemo ni u ligu evrope.

 

maksimalan domet nam je 3.kolo i ispadanja u sezoni kupanja, tu ni murinjo ne moze pomoci a ne jokanovic,tomic,milinkovic.

Link to comment

5-6 dobrih igrača nije realno očekivati, da uprava ima ambiciju da pojača tim abi produžavali ugovor iliću kapitenu,, koji služi kao štaka za svakog trenera u zadnjih 5 godina da mu igra lažno levo krilo..

- sa druge strane promena trenera je uvek moguća, kiza ne uliva poverenje a jokan nije dogovorio sa englezima, mnogo lakše bi bilo njega dovesti nego playmakera, krilnog napadača ili centarfora

- novinari bi svršili na taj potez uprave i niko ne bi pitao gde su pojačanja, očekujući da je jokan dovoljan da ovu grupu rekreativaca uvede u lš

 

Jokan lagano bira izmedju nekoliko timova Premier lige. Necemo njega videti na klupi duze vreme ako nest bas gadno ne zasere.

Link to comment

Jokan je pametan momak i siguran sam da će radije voditi Blyth Spartans AFC nego što će se vratiti u Partizan.

Link to comment

A sto menjate trenera,pa tek je produzio ugovor? Nesto mi se cini da je Saponja bacen u izlog da bi ga prodali u junu, a ringla je "prevazisao" JSL, tako da se i od njih oprostite :)

Link to comment

promena trenera nece biti aktuelna sada....mozda pred kraj leta kada nas Kiza, sram ga bilo, ne uvede u LS sa smarkovicem, babovicem, kapitenom od stotinu ljeta i pojacanjima koja stizu par dana pred utakmicu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...