Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

nema šta da razglabamo, ne može se ozbiljan fudbal igrati bez navale, odnosno bez ikakvih opcija u napadu. ono, može nekako protiv Zvezde, Jagodine, Vojvodine, Donjeg Srema itd.....već protiv ekipa tipa Čukarac je zajebano, o jačima neću ni da govorim.

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

Ne bi, jer mu fale 3-4 igraca da bi mogao da odmeni ove najbolje, a da ne izgube na kvalitetu. Za njih vreme radi, bice oni u vrhu godinama, jer nemaju pritisak titule, Lige sampiona, pobeda i sl.

Edited by Milosh76
Link to comment

Za njih vreme radi, bice oni u vrhu godinama.

biće dok aktuelni vlasnik bude sipao lovu, a to neće doveka. već ovog prelaznog roka bi trebalo da prodaju po kog igrača i malo da osveže budžet. no uz nas su svakako najozbiljniji tim u ligi. što sam još onomad pričao, al mi se ovde podsmevalo.

Link to comment

biće dok aktuelni vlasnik bude sipao lovu, a to neće doveka. već ovog prelaznog roka bi trebalo da prodaju po kog igrača i malo da osveže budžet. no uz nas su svakako najozbiljniji tim u ligi. što sam još onomad pričao, al mi se ovde podsmevalo.

Simoviću, tvoja lista za odstrel je..?

Link to comment

Čukarički bi ladno bio prvak sa 15 bodova prednosti da se zove Partizan ili CZV.

 

+ milion

 

Cuka prva, Partizan treci, a Zvezda osma da je ova liga postena! :D

Link to comment

biće dok aktuelni vlasnik bude sipao lovu, a to neće doveka. već ovog prelaznog roka bi trebalo da prodaju po kog igrača i malo da osveže budžet. no uz nas su svakako najozbiljniji tim u ligi. što sam još onomad pričao, al mi se ovde podsmevalo.

:fantom:

Кредити се узимају, до маја идуће године свашта ће да буде.

Link to comment

Simoviću, tvoja lista za odstrel je..?

ma koga god mogu, bitno je da se lova okreće

 

nego okrenimo se našem dvorištu

 

gde je dranata

:fantom:

Link to comment

Ljudi samo rade onako kako bi trebalo. Dovode igrace za malo para, daju im realne ugovore i redovno im placaju plate. Tim se iz polusezone u polusezonu upotpunjuje, pojacava i sada pored tih 11 imaju i klupu. Nije to senzacionalno, ali sve su to igraci koji mogu da igraju. 

 

Sada mogu da naplate Srnica i Stojiljkovica, a dobrim skautingom mogu i da ih zamene. U Zvezdi i Partizanu je dzaba skauting, kada se dovode i menadzerski igraci, pa se em dovodi skart, em se gomila. Ovde se tacno zna ko se i zasto dovodi... i eto rezultata.

 

Svaka ima cast. 

Link to comment

:fantom:

Кредити се узимају, до маја идуће године свашта ће да буде.

vasiću, mator si čovek i još nisi shvatio da smo mi sistem™
Link to comment

a ko je vlasnik?

odakle cela ta prica, nisam bas upucen kad su brdjani u pitanju. No svaka im cast!

 

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?yyyy=2012&mm=04&dd=17&nav_id=601320

 

Neki privatnici koji se bave farmacijom. Koliko sam shvatio nisu krimosi... no u Srbiji se nikad ne zna :)

 

Zanimljiv je i deo oko plata...

 

 

 

– Igrači su podeljeni na tri kategorije, a mesečna primanja su od 200 do 700 evra, sa premijama standardni prvotimci mogu da zarade između 1.500 i 2.000 evra. Naravno, ovde ne pričamo o ugovornim obavezama, koje se isplaćuju kvartalno. One su u granicama normale, ali su manje od onih u Partizanu, Crvenoj zvezdi ili Vojvodini. Bitno je istaći da se obaveze isplaćuju na vreme i preko žiro računa, baš kao i svi porezi i doprinosi.
Edited by adasevic
Link to comment

Firma ADOC, koja se bavi farmaceutikom i građevinskim inženjeringom, novi je vlasnik fudbalskog kluba Čukarički

 

ADOC je klub kupio za 10.235.200 dinara, što je bila početna cena. Uz vlasništvo ide i dug ekipe sa Banovog brda, koji iznosi 1.287.400.000 dinara, odnosno skoro 12 miliona evra. Glavnica je 593,9, a kamate 693,5 miliona dinara.

:lol:

 

neki dil tu ima i jedan od braće bambalić, preko njega dovode igrače

 

edit

za pohvalu je svakako što im je škola fudbala za dž, ko nekad u komunizmu. ni kopačke ne traže

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Sad kad su konačno osvojili nešto, FK Čukarički može komotno da se fuzioniše s nekim...recimo Hajdukom s Liona, ili Kolubarom iz Lazarevca...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...