Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

Jedini catch je sto ce Čukina priča verovatno trajati koliko i Adoc koji im je formalni vlasnik..Trenutno su ubedljivo najzdraviji fk u Srbiji i u smislu neke filozofije, ali u pogledu finansiranja.

poznata mi ova prica.daj malo o tom smislu,zdravlju i kinti.bajic Edited by bradilko
Link to comment

tvoja normalna diskusija je ispaljivanje nekih cifara za koje posedujes cvrste dokaze pretpostavljam?

http://www.b92.net/sport/vesti.php?yyyy=2012&mm=04&dd=17&nav_id=601320

 

Uz vlasništvo ide i dug ekipe sa Banovog brda, koji iznosi 1.287.400.000 dinara, odnosno skoro 12 miliona evra. Glavnica je 593,9, a kamate 693,5 miliona dinara.

 

 

Ne kapiram logiku da kupis klub bez ikakve tradicije i infrastrukture sa 12 miliona evra duga.

Edited by katamaran
Link to comment

I to dokazuje sta?

A vidim da ih je 12 miliona evara bas sprecilo da jedini zavrse licencu...

 

dokazuje da lupetaš i da ti je vrhunac da okačiš sliku, gif ili da se nasmeješ na glupu foru

Link to comment

I to dokazuje sta?

A vidim da ih je 12 miliona evara bas sprecilo da jedini zavrse licencu...

Kolko ja kapiram to znaci da redovno servisiraju taj dug od 12 milki.

 

Al nikako ne kapiram interes da se kupi tolko prezaduzen klub. Ko da bi nekog bolelo dupe da je ugasen Cukaricki a osnovan Cukaricki Beograd. Cak ne bi morali ni da se cimaju sa nizim ligama jer kod nas caskom nadjes zainteresovane za fuziju.

Edited by katamaran
Link to comment

Trebalo bi da je čukarički kupljen u stečajnom postupku, što znači da se poverioci namiruju srazmerno svojim potraživanjima iz postignute kupoprodajne cene.

Znam za neke bivše igrače koji se nisu ništa naplatili, iako su imali odluku arbitraže i čija potraživanja ulaze u onih 12 miliona eura.

Link to comment

malo je deplasirano da se sad priča o sporednim stvarima. čuka je uzela kup ej, i to protiv jednog od blizanaca i to sasvim zasluženo, skoro pa ubedljivo. a juče su ušli u prvu ligu... 

Link to comment

ne mogu ovaj i sledeći vikend nikako.jedino sutra oko 15-16 ili sledeći četvrtak/petak kad god?

to još uvek ne znam. dogovorićemo se.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...