Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

gledao sam dve od tri utakmice protiv čuke, u obe su oni bili bolji. tačno se vidi koliko neki igrači nisu za partizan: brašanac, grbić, kojić, babović...nemamo sredinu i napad, kad god se pojavi neki solidan protivnik.

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

gledao sam dve od tri utakmice protiv čuke, u obe su oni bili bolji. tačno se vidi koliko neki igrači nisu za partizan: brašanac, grbić, kojić, babović...nemamo sredinu i napad, kad god se pojavi neki solidan protivnik.

Bili smo bolji u onoj utakmici u kojoj smo imali napad. Kad imaš napadača koji je klasa za ovu ligu, tipa Škuletića ili Lazovića, protivnik mora da ga udvaja, zato smo i imali X šansi u tom prvom meču. Kojić se sam čuva.

Link to comment

svaka čast komšijama s brda, ozbiljniji su i bolji bez dileme. bravo!

 

a mi da se šutiramo u dupe što smo i titulu uzeli. dosta, u ovim okolnostima nije moglo bolje.

Link to comment

nema ko da šutne, nema ko da povuče igru, nema ni skok igre... pa sigurno neće dozvoliti da ušetaju u gol, pa nije ovo donji srem!!!

 

ČESTITAM ČUKI prvi trofej, iskreno mi je podjednako drago kao i mi da smo ga osvojili!

Link to comment

Bili smo bolji u onoj utakmici u kojoj smo imali napad. Kad imaš napadača koji je klasa za ovu ligu, tipa Škuletića ili Lazovića, protivnik mora da ga udvaja, zato smo i imali X šansi u tom prvom meču. Kojić se sam čuva.

 

Jel to bila prva utakmica, jesenji deo prvenstva? to nisam gledao. zadnje dve sam gledao i baš sam iznenađen da su oni bolji. mislim retko viđam neku JSL ekipu da je bolja od partizana po kvalitetu zadnjih deset i više godina.

 

Naravno, nema tandema Škuletić/Lazović i onda iole bolja ekipa pokaže naše velike nedostatke.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ona koju smo dobili 4:2.

 

Ja gledao onu pre par meseci (ili nedelja?) koju smo jedva u finišu meča iščupali 2-2 i ovo sada, u obe su bili bolji.

Link to comment

nema ko da šutne, nema ko da povuče igru, nema ni skok igre... pa sigurno neće dozvoliti da ušetaju u gol, pa nije ovo donji srem!!!

 

ČESTITAM ČUKI prvi trofej, iskreno mi je podjednako drago kao i mi da smo ga osvojili!

 

+1 ceo post, svaka čast Čukaričkom, sve čestitke. Naravoučenije: Privatizacija se isplati :D

 

Vučeliću preostaje da ispuni ono što je rekao u intervjuu pre nedelju dana, ozbiljna pojačanja pa napad na LŠ  :fantom:  .Eto, sad je mogao da se uveri kao i svi mi, da nismo bolji ni od čuke, a hoćeš u LŠ. E pa pokaži da si šmeker i kupi 4 solidna igrača u sredini i napadu. Rizikuj, inače ćeš ostati i bez Lige evrope koja donosi makar 5 miliona evra.

 

Pitanje za sve grobare: kome bi ste se zahvalili na kraju sezone što se tiče igrača?

 

Evo mog izbora: Brašanac, Grbić, Babović, Kojić, Ostojić, Petrović (Nemanja), Luka, Marković, Marinković. Možda i ćirković.

 

Uh, pa ovde samo nedostaje golman :Hail: , nakupilo se škarta, mnogo....mnogo!

Edited by BlackGeorge
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...