Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

Oni su igrali na svojoj polovini, branili su se. Stvorili smo dobru igru u prvih 20 minuta, ali posle toga nam je malo falilo“, naglasio je Milinković.

 

:torbica: 

Link to comment
  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

+1 ceo post, svaka čast Čukaričkom, sve čestitke. Naravoučenije: Privatizacija se isplati :D

 

Vučeliću preostaje da ispuni ono što je rekao u intervjuu pre nedelju dana, ozbiljna pojačanja pa napad na LŠ  :fantom:  .Eto, sad je mogao da se uveri kao i svi mi, da nismo bolji ni od čuke, a hoćeš u LŠ. E pa pokaži da si šmeker i kupi 4 solidna igrača u sredini i napadu. Rizikuj, inače ćeš ostati i bez Lige evrope koja donosi makar 5 miliona evra.

 

Pitanje za sve grobare: kome bi ste se zahvalili na kraju sezone što se tiče igrača?

 

Evo mog izbora: Brašanac, Grbić, Babović, Kojić, Ostojić, Petrović (Nemanja), Luka, Marković, Marinković. Možda i ćirković.

 

Uh, pa ovde samo nedostaje golman :Hail: , nakupilo se škarta, mnogo....mnogo!

 

 

ja bih ostavio grbića i ćirkovića zasigurno. ostali mogu da idu!

 

problem je samo... ko će da ih zameni?

Link to comment

treba ostaviti i brašnjavog. babović, kojić, luka, ostojić, smarković, marinković...

nemanja petrović ništa specijalno al nek ostane

Link to comment

Kiza je probao da svoju genijalnu taktiku iz derbija proda i brdjanima sinoc. Jedino je problem sto za razliku od komsija, cuka igra fudbal pa je postojala opasnost da cemo u nekom trenutku doci u situaciju da moramo da damo gol. Nakon primljenog gola, maestralna takticka zamisao se rasprsila kao mjehur od sapunice, pa je nas strateg morao da se prilagodjava situaciji. Sigurno mu nije bilo od pomoci sto je na raspolaganju imao samo majstore ove igre sa izrazitim ofanzivnim kvalitetima i odlicnim pregledom igre. Pokazalo se da kada Sale ne igra, staje i Partizan. Cuki svaka cast igraju jednostavan, brz fudbal, nesto sto ekipa koja u svojim redovima ima medzik Babu moze samo da sanja. Mada ne bi nikog tu trebalo posebno izdvajati, ocajni su bili svi. 

Link to comment

Cukaricki je ovog proleca najbolja ekipa u Srbiji, samo sto za razliku od Partizana i Zvezde mora da igra sve utakmice pa im se desi ono sto se desi i najboljim ekipama u normalnim ligama, da povremeno ne uspeju da pobede. Protiv vas su igrali nereseno na JNA a mogli su i da dobiju, sad su vas dobili u finalu Kupa, nas su otresli kao slinu. Ne znam samo dokle ce hteti da se bave fudbalom jer protiv FK Drzavni Blizanci se ne moze dalje od treceg mesta.

Link to comment

Mislim da je za njihov biznis model dovoljno treće mesto i nekoliko evropskih utakmica na leto. Kupuju igrače za male pare, prodaju ih za malo veće i to je to. Razliku ne trpaju isključivo u pdže nego nešto od toga daju igračima i ulažu u podmladak. Jedna titula bi im naravno puno značila i donela veliku kintu ali neće propasti bez nje. Ne verujem da su to sebi uopšte zacrtavali kao cilj kada su pravili dugoročne planove.

Link to comment

Cukaricki je ovog proleca najbolja ekipa u Srbiji, samo sto za razliku od Partizana i Zvezde mora da igra sve utakmice pa im se desi ono sto se desi i najboljim ekipama u normalnim ligama, da povremeno ne uspeju da pobede. Protiv vas su igrali nereseno na JNA a mogli su i da dobiju, sad su vas dobili u finalu Kupa, nas su otresli kao slinu. Ne znam samo dokle ce hteti da se bave fudbalom jer protiv FK Drzavni Blizanci se ne moze dalje od treceg mesta.

na jna smo ih dobili 4:2, a na bbrdu je bilo nerešeno

da je pameti kao što nije, ne bi čuka imala šta da traži protivu nas da smo ostali sa jesenjim timom, što svakako ne umanjuje njihov kvalitet

Link to comment

Mislim da je za njihov biznis model dovoljno treće mesto i nekoliko evropskih utakmica na leto. Kupuju igrače za male pare, prodaju ih za malo veće i to je to. Razliku ne trpaju isključivo u pdže nego nešto od toga daju igračima i ulažu u podmladak. Jedna titula bi im naravno puno značila i donela veliku kintu ali neće propasti bez nje. Ne verujem da su to sebi uopšte zacrtavali kao cilj kada su pravili dugoročne planove.

 

Ima tu malo i do sportskog motiva. Napravis najbolji tim, igras odlicno u kontinuitetu, gledas sve vreme kako konkurencija peske ide iz utakmice u utakmicu, njihovi dunsteri se ne skidaju s medija kao najvece zvezde, a i ako se malo uzjogunis brzo ti se stavi do znanja da ne talasas jer ti je trece mesto knap. Za sada su "sipmaticna Cuka", ako se poalave da vidis kako ce ih srezati ocas posla.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...