Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2014/2015


dranata

Recommended Posts

  • Replies 6.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kud u maglu Simoviću

    725

  • BlackGeorge

    707

  • Ted

    347

  • MocaVukotic

    313

vidi, vidi, ko bi rekao da je živković statistički najbolji golman partizana u zadnjih 10-ak godina :)

 

http://www.mozzartsport.com/vesti/takav-ucinak-nemaju-ni-kralj-ni-bozovici-ni-stojkovic-zivko-zivkovic-najbolji-golman-partizana-otkako-se-igra-superliga-grafika/105864

 

izgleda da potpisuje novi ugovor sa partizanom, i to je dobro. meni je on skroz ok, po onome što sam gledao malo je bolji od lukača. manje je sklon kiksevima. jedan od najstandardnijih ovog proleća.

Link to comment

Mnogo mi je drago zbog Zivka. Zadnji put kad sam ga video na turniru u malom fudbalu bio je vec izgubio nadu da ce ikad zaigrati standardno za Partizan. Ok momak, milion godina je kod vas, red je bio da uspe.

Link to comment

i meni... lukač je keva.

 

to ne znači da ne poštujem živka i svo strpljenje njegovo dok čeka u redu za prvi tim, ali opet bi mi lukač uvek bio broj 1. uvek je život golmana bio maćeha

Link to comment

bio sam odmah iza njih kada su se zagrevali na derbiju, ovom na kom je živković bio golman. lukač pod jedan deluje građom na modernog golmana, blizu dva metra, raspon ruku, živko mu tu dodje kao asprogenis 2.0. sve one odbrane od dva penala na derbiju, preko le, pa do povrede u odnosu na živkovu seriju sada daju veću specifičnu težinu lukaču.

više bih voleo njega da vidim na golu sledeće sezone

Link to comment

Ajd da ispadnem glup al koja fora kod italijana? Gambe ok al Sinistre?

 

Levonogi i Drvo.

 

Bolje reci Dve Leve Noge (ko Ana Cetiri Pistolja) :lol:

Edited by Њујоркер
Link to comment

IMa ona scena u Vidimo se u čitulji kada pandur objašnjava što nema nekog super organizovanog kriiminala kod nas i kaže da će naši krimosi radije uzeti 100 evra sutra, nego se organizovati i uzeti 5 miliona za godinu dana (malo sam lupio cifre, ali je poenta ista). e isto tako rade i fudbalski klubovi.

Link to comment

Igrate finale kupa, a ni rijec o tome. Niko da napise uvod, da napise koju o kljucnim igracima oba tima, da da prognozu sastava i rezultata i sl. Mozda i da zovne Rista Lakica i Alberta Nadja, legende oba tima, za komentar.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...