Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

Kako dal' je promenjen, pa trubim o njemu od kad su ga postavili, jerbo znam čoveka ološa.

 

Milorad Grčić, Mića Fantazija, vlasnik kafića i pečenjare na pijaci, na izborima 2008. bio nosilac liste grupe građana “Snaga Obrenovca – Milorad Grčić”. Ušao u gradsku vlast, bio potpredsednik opštine.

Zbog neslaganja sa koalicionim partnerima (DS), učlanio se pretrčao u SNS 2010, postao predsednik opštinskog odbora SNS, na izborima 2012. bio nosilac liste "Aleksandar Veliki" i za dlaku ispušio - Čučko, DS + još jedna GG "Naš Obrenovac" ili tako nešto, ne da mi se da tražim napravili dogovor bukvalno pet minuta pred konstitutivnu sednicu. Bilo neko polivanje vodom, urlanje "izdajnici!" i slično.

 

Da ga uteši, Veliki vođa ga turio za direktora 'Kolubare' u oktobru 2012.

 

Neposredno po transferu u SNS, završio neki dopisni fakultet u Sremskoj Kamenici. Retko mutan i odvratan tip.

 

04.03.14%201.jpg

 

Glavonja desno.

 

 

Мислиш да не би знали ко је да нам ниси написао да је главоња са десне стране :lolol: .

И личи на олоша јеботе.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

"Ilić je tovario džakove" :isuse:

da je sreće, tu bi počinjala i završavala se njegova nadležnost.

 

uhvatila sam nešto malo ješićevog izlaganja. delovao je pripremljeno i staloženo. nadam se da nisam stekla pogrešan utisak. 

Link to comment

Jeste, poprilično je izbriljirao Ješić. Svašta je stigao da kaže, čak i da odbrani tviteraše od napada iz Vlade, a uz to je ostavio super utisak: smiren, razuman, samouveren.

 

Garant će narednih dana da mu napakuju nešto, ne verujem da će proći bez osvete.

Cenim da Kurir, Informer i Pink već imaju pripremljen plan da medijski isprate situaciju i sve lepo "objasne" narodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...