Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

najjednostavnije rešenje je bila preventiva npr da vučić uopšte ne dođe na vlast

 

međutim nama pametnima je bilo teško da taj plan sprovedemo u delo jer u srbiji ima mnogo glupih ljudi :fantom:

ovako je zanimljivije. da nije bilo toga sada bi krao bogu dane jureci sojke i praveci pare a ovako se bavis drustveno-koristnim radom.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel ovo ide ovde?

 

 

NOVOSTI SAZNAJU
Marko Blagojević prihvatio Vučićev predlog
P.V. | 29. maj 2014. 10:34 | 

Marko Blagojević programski direktor Cesida biće na čelu komisije koja će upravljati novcem za obnovu poplavljenih područja

 

Link to comment

Upravo. Nek' Vučić ostvari turski ekonomski rast, onda možemo praviti paralele između njih.

erdogan je daleko ozbiljniji politicar od vucica. mislim kakvi smo mi turci takav je vucic erdogan.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Link to comment

erdogan je daleko ozbiljniji politicar od vucica. mislim kakvi smo mi turci takav je vucic erdogan.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

 

:lol:

Link to comment

ako po stoji bilo kakva logika onda molim da mi se pojasni kako je marko blagojevic (direktor faking CESID-a) postavljen da upravlja novcem za obnovu zemlje???

odnosno ne kako, vec zasto bre??? zbog cega??? :o

Link to comment

ako po stoji bilo kakva logika onda molim da mi se pojasni kako je marko blagojevic (direktor faking CESID-a) postavljen da upravlja novcem za obnovu zemlje???

odnosno ne kako, vec zasto bre??? zbog cega??? :o

 

Kako zašto? Pa dečko nema lepljive prste

Link to comment

Kad sjaše SNS,  naći će se neki novi Dobrica Ćosić da se nazove disidentom. Bušni kurtoni čekaju da se Vučić iskliza na realizaciji postavljenih zadataka. Sad sam sve ubeđenija da se neće isklizati i da zamajava svoje prijatelje™ kao što zamajava i ovaj narod u stilu (da citiram Bubu) "sad sam se spremio da počnem da krenem".

nekako slicno mislim i ja jos od 2012. postavljanje psihijatrijskih dijagnoza ovde na forumu je samo odraz nemoci da se utice na politicku stvarnost a covek je ocito naucio politicki zanat + sto je savrseno odgovarao uslovima tendera usa i eu za masinovocu srbije na sinama™ na zalost, posle iks godina pojavice se nova politicka ekipa a nove dobrice ce obmanjivati narod i sakrivati cinjenicu busnosti™ i neke nove generacije forumasa ce im naravno poverovati, kao sto je sadasnja generacija forumasa verovala 90ih ondasnjim busnim kurtonima. vecno vracanje istog u srbiji me uvek natera da opsujem nicea i tu njegovu postavku, kreten metiljavi je jeo govna u 19 veku :lolol:

 

Šta god da je u pitanju, pritvor zbog izgovorene reči je nezamisliv za evropske zemlje.

 

i majdan i desni sektor su nezamislivi za evropske zemlje sto im nije smetalo da podrze ukrajinska desavanja. tako da se ne treba nadati da ce biti ikakvih reakcija koje imaju ikakvu tezinu

Edited by Pontijak
Link to comment

na onom tužnom izgovoru za fakultet.

Zbog ovakvih opaski ću početi da pričam da sam završila samo srednju školu.

 

 

Nego, šta se dešava sa "Večernjim Novostima"? Naletela sam na par pozitivnih tekstova o DS pa se prosto štipam.

Link to comment

I da je pricao,pa sta?Problem je sto su forumi kod nas puni drukatora,onih koji su vec u poslu i onih koji to zele da budu.

Ovaj forum je vec doziveo da zbog napisane reci njegovi clanovi budu osudjeni.

a bas se spremam da kazem da bi bilo pametnije da se forum uzdrzi od psihijatrijskih kvalifikacija koje imaju funkciju vredjanja ma o kojoj javnoj licnosti da je rec. to sto pojedinci dozive neko trenutno olaksanje jer realno ne mogu nista drugo da ucine osim da se istutnje u postovima ne znaci da po nekom iracionalnom metodu pretrage ne moze da dodje do situacije kada ce malagurisanje™ biti pamceno kao nezna decja igra + sto na zalost stoji cinjenica da je cinkarenje omiljena disciplina u ovoj zemlji maltene vekovima sa dodatkom da je lako gasirati forum iz bezbedne rl daljine da se svi utrkuju u smisljanju sto opakijih dijagnoza™

Link to comment

Kakvo cinkarenje? Ovaj PDF je otvoren za javnost i svako ko želi može da pročita šta se ovde piše. Nema nikakve potrebe za cinkarenjem, sad neko je spreman da rizukuje, neko nije. Ja ne vidim ovde gomilu gastosa koja pljuje sa bezbedne razdaljine.

Link to comment

nekako slicno mislim i ja jos od 2012. postavljanje psihijatrijskih dijagnoza ovde na forumu je samo odraz nemoci da se utice na politicku stvarnost a covek je ocito naucio politicki zanat + sto je savrseno odgovarao uslovima tendera usa i eu za masinovocu srbije na sinama™ na zalost, posle iks godina pojavice se nova politicka ekipa a nove dobrice ce obmanjivati narod i sakrivati cinjenicu busnosti™ i neke nove generacije forumasa ce im naravno poverovati, kao sto je sadasnja generacija forumasa verovala 90ih ondasnjim busnim kurtonima. vecno vracanje istog u srbiji me uvek natera da opsujem nicea i tu njegovu postavku, kreten metiljavi je jeo govna u 19 veku :lolol:

 

 

 

Možda zato što baš i nisi načisto sa tim šta ona zapravo znači, kao ni većina ljudi koji je olako potežu u diskusijama.

 

GroundhogDay.gif

Edited by Turnbull
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...