Jump to content
IGNORED

Politika i poplave


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    161

  • harper

    56

  • Aće

    54

  • ficfiric

    53

Top Posters In This Topic

Posted Images

As I was just saying on Twitter - neko razuman u EU se dokopao telefona. Sigurno se to nisu sami setili.

 

Bilo bi lepo da je to u pitanju. Znak da govnari ipak pomalo bacaju oko ovamo, van standardnih tema koje ih interesuju. Plus sve to može samo da pojača premijerov frust i šizofreniju.

Link to comment

 

ma jok, ne može takav talog kod nas da prođe

 

 

 

 

 

 

moram da odem u mali off kad pomenuste sarajevski univerzitet, jedan nas lik u rasejanju fejkovao diplomu iz sarajeva i zaposlio se kao psihijatar, kasnije provalili i strpali ga u zatvor. on, dusevan covek, presavije tabak i tuzi drzavu, a u medjuvremenu podmiti onoga koga treba podmititi da bi se nabavila prava potvrda da je zavrsio faks pored koga nije ni prosao. epilog - skoro milion jura obestecenja. sad drzi privatnu kliniku.

Link to comment

srbin pobedijo :D

 

takođe - jedan lik je fejkovao, pajsad - diplomu srednje škole :D i završio faks, takođe u jednoj razvijenoj zemlji EU. Doduše, sad je diplomirani inženjer zvuka, tako da posledice nisu baš iste kao kod psihijatra :D

Edited by MancMellow
Link to comment

srbin pobedijo :D

 

takođe - jedan lik je fejkovao, pajsad - diplomu srednje škole :D i završio faks, takođe u jednoj razvijenoj zemlji EU. Doduše, sad je diplomirani inženjer zvuka, tako da posledice nisu baš iste kao kod psihijatra :D

 

dobro, barem je faks regularno zavrsio. ovaj car i dan danas pruza usluge, uglavnom nasim ljudima. dakle, srbini izgubili :D

Link to comment

moram da odem u mali off kad pomenuste sarajevski univerzitet, jedan nas lik u rasejanju fejkovao diplomu iz sarajeva i zaposlio se kao psihijatar, kasnije provalili i strpali ga u zatvor. on, dusevan covek, presavije tabak i tuzi drzavu, a u medjuvremenu podmiti onoga koga treba podmititi da bi se nabavila prava potvrda da je zavrsio faks pored koga nije ni prosao. epilog - skoro milion jura obestecenja. sad drzi privatnu kliniku.

 

Imam ja ortaka koji je fejkovao diplomu Mašinskog i napravio ozbiljnu inženjersku karijeru preko bare. Cenjen čovek, trenutno je visoko pozicionirani predstavnik svoje kompanije na Dalekom istoku. 

Link to comment

dobro, barem je faks regularno zavrsio. ovaj car i dan danas pruza usluge, uglavnom nasim ljudima. dakle, srbini izgubili :D

 

napredak je to ipak. ranije su te usluge pruzali i najvise pacijenata imali zorka, kleopatra i ljubisa trgovcevic.

Link to comment

možda je ovo stavljeno negde

 

 

Na pitanje lidera Nove stranke Zorana Živkovića kako to da TENT nije osiguran od, Vučić je rekao: "Veoma važno da se ustanovi svačija odgovornost. Pokušamo da izvučemo što više novca za našu zemlju, i Kolubara i TENT nisu osigurani zato što vaša stranka, odnosno lista na kojoj se nalazite, vaš direktor, nije hteo da se potpiše polisu, i tražio je da se izbaci nadokanada o poplavama, 1.3.2012. se to dogodilo. Nemam nameru da ga okrivim za ovakvu nesreću, ali mi imamo sada štetu zbog toga na desetine miliona evra“. 

polisa je obnavljana 1.3.2013 i 1.3.2014. mogli su da ubace i poplave. nemam pojma da li je direktor promenjen ali, plavuša je bila resorna ministarka.

Edited by djordje geprat
Link to comment

Imam ja ortaka koji je fejkovao diplomu Mašinskog i napravio ozbiljnu inženjersku karijeru preko bare. Cenjen čovek, trenutno je visoko pozicionirani predstavnik svoje kompanije na Dalekom istoku. 

 

Poznat je i slučaj u Hercegovini o ljekaru koji je fejkovao diplomu. Otkrilo se nakon rata u kome je spasao gomilu života..

Link to comment

Imam ja ortaka koji je fejkovao diplomu Mašinskog i napravio ozbiljnu inženjersku karijeru preko bare. Cenjen čovek, trenutno je visoko pozicionirani predstavnik svoje kompanije na Dalekom istoku. 

 

dobro, ako je imao znanje a falio mu samo komad papira onda me to ne iznenadjuje.

Link to comment

Čučković nakon saslušanja 

Moram što hitnije da se vratim u Obrenovac kako bih rešio gorući problem s kanalizacujom, dodao je i naveo da ni na koga nije hteo da svali krivicu jer "nije takav čovek". 

 

 

meni ovo liči na to da će on da ćuti o odgovornosti gradonačelnika a može-biti i premijera himself ali da ga ovi zauzvrat ne diraju...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...