Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

kelte, zoki - jel vi imate dežurstva dok se ne srušite ili postoji planirana smena?

znam da nema nikakve koristi od ovoga, ali - držite se i svaka čast.

jbg baš sve ovo...

Link to comment

Ja sam od 21h sinoć do 7 ( valjda će tad doći druga smena :)) A Kelt će malo da produži boravak.. Moram da kažem da je ova noć bila poprilično lagana u odnosu na ono šta sam mislio da će biti.. Večeras je bilo oko 15 lekara u FMP-u, pola volonteri.. :Hail: Dolazile i studentkinje.. :naughty: Da, znam, odvratan sam..

Link to comment

ma ja ovde glumim fikus. Zoki me nahranio pa ću da izguram još.

 

Ali još jedan :ziga: za sve ljude ovde, jedan čovek kog smo malo okrepili se samoinicijativno prijavio, vozio da donosi lekove, ....

Link to comment

:D manite se grizodušja zbog 'fikusarenja' i šacovanja studentkinja

aj dršte se i još jednom kapa dole svima vama i ostalima koji pomažu u bilo kom obliku :)

Link to comment

meni zapala za oko jedna mala plava koja je bila sudija na takmičenju, nisam očekivao da je i u CK. Doduše, mogla je malo i da mi pomogne oko sortiranja stvari za spaljivanje, ali dobro sad..

Link to comment

Najjači utisak meni je čovek negde oko 60 godina, hipotermija, ledene noge i ruke.. Volonteri mu spremili toplu vodu za noge i ćebe da ga polako utople, a mene pozvali da mu proverim pritisak.. Ja ga pitam šta se desilo a on kaže da je spašavao konja, kaže nije mogao da ga ostavi u vodi.. I konj i čovek su dobro..

Link to comment

Degutantno mi je svako spominjane prekog suda ma koliko bilo u afektu. To što neko popizdi pa kaže da bi ne oklevajući pobio tu ološ, ne bi bilo loše da to ne deli sa nama na forumu. Shvatam popizd, ali još više shvatam da takav način govora dehumanizuje neku grupu gradjana i ma kako ih se gadili shvatite da dehumanizacija proizvodi mnogo veću opasnost po društvo nego lopovi.

 

 

Slazem se sa tobom oko prekog suda i linca koje su u bilo kojim okolnostima opasne precice.

 

Ne slazem se sa tobom oko ideje "drustvo", "siromastvo" je krivo koje pojedinca oslobadja odgovornosti i osnovnog morala. 

 

Link to comment

čuo sam priču od nekog momka, navodno ruske spasioce regrutuju iz sirotišta i obučavaju ih celog života za spasioce i posle ih šalju otpilike u suicide misije bez griže savesti pošto nemaju porodice, a sa takvim načibom života imaju malo šanse da začnu i svoje... deluje mi neverovatno

Link to comment

Ja sam od 21h sinoć do 7 ( valjda će tad doći druga smena :)) A Kelt će malo da produži boravak.. Moram da kažem da je ova noć bila poprilično lagana u odnosu na ono šta sam mislio da će biti.. Večeras je bilo oko 15 lekara u FMP-u, pola volonteri.. :Hail:Dolazile i studentkinje.. :naughty: Da, znam, odvratan sam..

ma jok bre, mora covek nekako da skloni misli sa katastrofe... uostalom, i Sloba i Mira su zajedno bili na radnim akcijama :P

Link to comment

U Bilja Vraneš, sad sam se uspalio. .. :heart:

 

A i nacitana. ....

 

 

+1

a kažu da pamet i lepota™ ne idu zajedno.

Nemači pojma!

 

 

 

 

 

to mi je seka

:)

 

izvini  zbog grešnih primisli glede nj :( 

 

Edited by Sir Oliver
Link to comment

Радиша,то обично испадне горе по становнике који су близу тисе.Ако дунав буде висок иста ситуација буде као и са Колубаром,просто Дунав подупре Тису и она стоји и пуни се корито.Једина је срећа што колико сам упознат Тиса целим својим током има насипе.

Hoće Sava da se izlije i ako Dunav na ušću ima nešto viši nivo nego Sava. Tada ne može da se ulije već je Dunav malo "vraća" nazad. Kao Sava Topčiderku.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...