Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Sad ide snimak tvojih na nekom "quadu" ali sa 6 točkova, u Obrenovcu.

Vozač diže dva prsta a drugi ga udara. :D

Zar su Patrie upoginili? To bi im bila prva 'misija' :)

 

 

 

 

 

Uručbirano Tapatalkićem s Lumije Jeftinjare

Link to comment

Koliko je danas drugačiji dan nego juče. Imam blagi osećaj da su neke ozbiljne čike malo sklonile Vučića iz neposredne organizacije.

ovo sam bas maloprije pomislila, ali u smislu vucicevog medijskog nastupa.

Edited by morgana
Link to comment

11 tona hrane od Delhaize za najugroženije stanovnike u Srbiji. Pomoć možete ostaviti i vi, u sva četiri Tempo centra u Beogradu, kao i Maxi objektima u Sarajevskoj 38a - Savski venac, Gospodar Jovanovoj 39-41 - Stari grad, Prvomajskoj 13 - Zemun, Paunovoj 80 - Banjica, Džona Kenedija 10a - Novi Beograd, Dragice Končar 33a - Brace Jerkovic i u ulici Mirjevski venac 23 - Mirijevo/Zvezdara. Kao i u nekoliko objekata u Novom Sadu: Tempo, Tekelijina bb, Maxi u Bulevaru oslobodjenja i u Bulevaru Cara Lazara.

Ko hoće i može da pomogne a blizu je nekog od ovih objekata...

Kao što je već rečeno, najpotrebnije su flašice za bebe,pelene za bebe i odrasle, ulošci, maramice i sredstva za higijenu - sapuni, pasta za zube, vlažne maramice, asepsol...

Link to comment

Devojka mi je danas bila sa nekim prijateljicama u skoli..pomagali oko prikupljanja, sortiranja i pakovanja pomoci..deca se super odazvala. Kad su zvali lokalni crveni krst da posalje neki kamion i preuzme to, jer su klinci bas puno toga skupili, ovi im magarci odgovaraju da subotom rade samo do 19h..i da ce sutra, eventualno u ponedeljak to da odrade.

Popizdeo sam..nadam se da cu nekoga od njih sresti veceras.

 

 

Inace..

 

10385588_630193073723571_554011093356308

Link to comment

pre bih rekao - stari kadrovi iz deep state-a, iskusni vojnici, bezbednjaci i tako ti. oni isti koji su posle prvih nekoliko dana bombardovanja organizovali javni život u Srbiji tako da nikome nije padalo na pamet da diže paniku, zabušava na poslu, prodaje cigarete po višim cenama i tako dalje.

samo intuicija, ništa više. jednostavno, danas se radi, juče se ludovalo.

I ja mislim da se jedino oni usuđuju. Mada su i čike u belom poželjne.
Link to comment

Devojka mi je danas bila sa nekim prijateljicama u skoli..pomagali oko prikupljanja, sortiranja i pakovanja pomoci..deca se super odazvala. Kad su zvali lokalni crveni krst da posalje neki kamion i preuzme to, jer su klinci bas puno toga skupili, ovi im magarci odgovaraju da subotom rade samo do 19h..i da ce sutra, eventualno u ponedeljak to da odrade.

Popizdeo sam..nadam se da cu nekoga od njih sresti veceras.

 

 

Inace..

 

10385588_630193073723571_554011093356308

boing!

Link to comment

a što večito mračiš - snaći će se ljudi, bilo je mnogo gorih neprilika, izdržali smo ih

 

esmo srbi (jevrejski, u mom slučaju) il pizde

 

 

+1

 

nece biti upotrebljive kuce od blada i slame, ostale (koje su izdrzale) hoce.

 

Ovo je vise udar na sveopstu bedu nego na same nekretnine - dovoljno je da u Srbiji ostanes bez funkcionalnog frizidera, televizora, kompjutera, bez para krava i zivinie - i ti si fakticki puki siromah.

 

Od svega me najvise (!) plasi retorika zvanicnog Beograda koja ce se pojaviti posle nemogucnosti resavanja sveopste srpske bede. Ostale su zle sandzaklije i losi vojvodjani za obracun, ne vidim gde drugo moze da ide politicko-medijska racionalizacija.

Link to comment

Ал пишете бокте....

 

Пејси, клип је из околине Крушевца.Обилазница нека кружни ток или тако нешто, било је слика одатле па сам препознао.

 

 

И брао за батицу што је напушио наркоманску дрољетину.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...