Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Koliko je danas drugačiji dan nego juče. Imam blagi osećaj da su neke ozbiljne čike malo sklonile Vučića iz neposredne organizacije.

 

ko?

Link to comment

Hvala lepo. Sacekacu jos malo da vidim ima li potrebe

 

Spisak evakuisanih osoba iz ugroženih područja » 17. Maj. 2014 | (20:06 -> 21:05), Izvor : Studio B, Komentari: 0 comments.gif

Evakuisane osobe nalaze se u DIF-u na Košutnjaku i u Zavodu za sport. Spisak nije konačan i biće ažuriran tokom noći

 

http://www.studiob.rs/info/vest.php?id=101688

Link to comment

msš neke ambahade?

pre bih rekao - stari kadrovi iz deep state-a, iskusni vojnici, bezbednjaci i tako ti. oni isti koji su posle prvih nekoliko dana bombardovanja organizovali javni život u Srbiji tako da nikome nije padalo na pamet da diže paniku, zabušava na poslu, prodaje cigarete po višim cenama i tako dalje.

 

samo intuicija, ništa više. jednostavno, danas se radi, juče se ludovalo.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

pre bih rekao - stari kadrovi iz deep state-a. oni isti koji su posle prvih nekoliko dana bombardovanja organizovali javni život u Srbiji tako da nikome nije padalo na pamet da diže paniku, zabušava na poslu, prodaje cigarete po višim cenama i tako dalje.

 

samo intuicija, ništa više. jednostavno, danas se radi, juče se ludovalo.

 

The_Smoking_Man_%28X-Files%29.jpg

Link to comment

pre bih rekao - stari kadrovi iz deep state-a. oni isti koji su posle prvih nekoliko dana bombardovanja organizovali javni život u Srbiji tako da nikome nije padalo na pamet da diže paniku, zabušava na poslu, prodaje cigarete po višim cenama i tako dalje.

 

samo intuicija, ništa više. jednostavno, danas se radi, juče se ludovalo.

Ja cuo i da je Dikovic odjebao ovu akciju sa dobrovoljcima kao neupotrebljivu sto se tice komandovanja i organizovanja...

Link to comment

pre bih rekao - stari kadrovi iz deep state-a, iskusni vojnici, bezbednjaci i tako ti. oni isti koji su posle prvih nekoliko dana bombardovanja organizovali javni život u Srbiji tako da nikome nije padalo na pamet da diže paniku, zabušava na poslu, prodaje cigarete po višim cenama i tako dalje.

 

samo intuicija, ništa više. jednostavno, danas se radi, juče se ludovalo.

+1

 

I meni se tako cini. Nekako taj stari aparat jos uvek funkcionise kad zatreba.

Link to comment

+1

 

I meni se tako cini. Nekako taj stari aparat jos uvek funkcionise kad zatreba.

Naravno naplatice oni to kasnije ali jbga to je cena...

Link to comment

Uh ala je gadan snimak iz Batkovića kod Bjeljine, tamo je nasip propao na 4 mesta u dužinama od po 50-ak metara, evo sad upravo pričaju na BNTV... biće strašna plavljenja po Semberiji, puno mesta je na udaru, a ima još jedan nasip koji trpi pritisak.....  :cry:

 

10317644_440639756080369_908033216057993

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...