Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Pre desetak minuta sam gledao opširan prilog na CNN.

 

kad je teško - Đoković!

 

 

“Nadam se da će ovaj mali događaj koji smo organizovali biti dosta gledan na internetu jer ljudi sada uopšte nisu nisu svesni šta se događa u Srbiji“, rekao je Novak na konferenciji za medije, “Nema dovoljno pokrivanja od najvećih medija kao što su BBC I CNN, a ovo je najveća poplava koju je Evropa ikada videla. Nadam se da će ljudi pronaći zdrav razum i raširiti reč o poplavi“.

Tokom meča Novakov trener Boris Beker nosio je improvizovani bedž sa natpisom “Podrška za Srbiju i Bosnu“, a posle meča Đoković je organizovao akciju u kojoj se sa istim natpisom fotografisao sa ljudima u Rimu.
Link to comment

Da, da. O tome sam već pisala na medijima. To je neviđena sramota. Juče smo na sajtu BBC bili kao vest u sekciji Afrika i to kao peta ili šesta vest uz Bosnu koja je bila glavnija vest od nas, pa su valjda posle shvatili grešku i ispravili.

 

edit: sada imaju neku reportažu, ali danas je četvrti dan poplava. Malo je kasno za ekskluzivne vesti

Stvarno se namecu teorije koje mogu zazvucati paranoicno. Ali da smo zadnja rupa na svirali - nema dileme. Ako nisu rat ili neki neredi, nije zanimljivo za siroke mase :puke:

Link to comment

kad je teško - Đoković!

“Nema dovoljno pokrivanja od najvećih medija kao što su BBC I CNN, a ovo je najveća poplava koju je Evropa ikada videla.“.

 

Gospodin Djoković je imao neki turnir prošlog proleća kad je nešto slično bilo u Nemačkoj i Austriji?

 

Germany+Europe+Floods_Leff.jpg

Link to comment

da su objavili da ljudi ginu na desetine i da citavi gradovi stradavaju svi bi odavno imali izvestaje.

 

Ali, u ovoj zemlji je volja jednog covjeka mnogo bitnija od zakona i niko na svoju ruku nije smio uraditi nista. Sistem se raspada kad se nesto desi a on nije tu.

 

I onda se on dere i vice i pravi cirkus. A ljudi izginuli.

Link to comment

@steins, dark

 

Vesti o "rolling disasters" kao sto je ova redovno se emituju sa par dana zakasnjenja, posto ne postoji jasan trenutak pocetka dogadjaja. Nije to eksplozija u Fukusimi ili cunami.

Ono, nije da branim svecke medije, ali ne znam sta tacno ocekujete.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

možemo se pohvalimo, barem u ovom mediju, barem koliko sam pohvatao, da smo svi vučiću na utaknem te na kurac, žgadijo štetočinska

 

men'to'kul

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...