Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

kaze gari na tviteru u crnoj travi uragan prvo oduvao krovove s kuca, a onda im pao sneg :blink:

 

Evo je fotografija na onom portalu koji je Praslin linkovao, ja ne mogu da verujem da je ovo uslikano u Srbiji.

 

Edit: u stvari prilično sam siguran da nije uslikano u Srbiji jer fotografija nije potpisana. Mamlazi dodaju dramski efekat, kao da situacija nije dovoljno loša.

 

1_140516.jpg

 

 

Kažu ovi na R1 Avala da je sve teže prići Čačku. Neka ekipa što je krenula iz Kragujevca praviće krug preko Kraljeva pa odatle nekim zaobilaznim varijantama. Kažu da je sve drugo neprohodno i da je Morava opasno narasla.

Edited by beowl
Link to comment

Evo je fotografija na onom portalu koji je Praslin linkovao, ja ne mogu da verujem da je ovo uslikano u Srbiji.

 

Edit: u stvari prilično sam siguran da nije uslikano u Srbiji jer fotografija nije potpisana. Mamlazi dodaju dramski efekat, kao da situacija nije dovoljno loša.

 

 

 

 

nije slikana u Srbiji, to je stock photo

Link to comment

Evo je fotografija na onom portalu koji je Praslin linkovao, ja ne mogu da verujem da je ovo uslikano u Srbiji:

 

1_140516.jpg

 

Naravno da ne, Oklahoma je u pitanju, ali daj da nabudzimo sto crnju ilustraciju, klikovi se mnoze... :frust:

Link to comment

a koji su izvori podataka na foktama?

 

ima primitivan sistem od skora, ali radi. desni klik, i Search Google for this image

Link to comment

ali ja sam tvojaaaaaaaaaa

od poch. 18 veka smo u vojvodini  :kralj:

 

 

 

a koji su izvori podataka na foktama?

 

pa nis valjda kontala da sam ozbiljan? :D svi dodjite u novi sad, smestaj bar sa psima, uvek moze da se obezbedi.

Link to comment

Dugo nismo imali ovakvu budalu na celu drzave.

 

Ljudi drzte se. Jebi ga. Valjda ce sutra vec biti lakse.

Problem je sto on nije budala vec osoba opasnih namera koja tudju nesrecu koristi radi sopstvene propagande,kao sto je to radio i devedesetih.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...