Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

Jel vam još uvek živ most preko rače, onaj na izlazu ka vučicu pre raskrsnice za Trsku? Ako je on pao, onda jebi ga, moći ćete do Kga samo okolo preko Natalinaca. . :(

 

PS za greske u kucanju je kriv Tapatalk

nije.. mislim.. nije prohodan

a ovako se drzi valjda

 

ovo je malo iznad mosta, ispod semafora

 

1509110_10152186409083068_24894440229889

 

a ovo je put kod natalinaca :(

 

10300051_496708373785966_251009560642806

 

 

http://www.pressonline.rs/info/srbija/311538/foto-raca-zbog-poplava-odsecena-od-sveta.html

 

edit: omasih smajli jbt..

Edited by Have_Fun
Link to comment

Слушам лика из власти ,добили смо чамац, сад чекамо мотор...па зађи покупи на хиљаде их је, то се бре плени, а не моли, шта чекају да се још подаве

ne prijatelju. nego budžetom predvidiš pare za gumene čamce sa sve motorima. pa se oni kupe na vreme.

Link to comment

rekla bih da su ovakve reci kaznjive za obicne ljude.

 

 

U Sabornoj crkvi u Beogradu večeras je održan prvi moleban za prestanak kiše, kome su prisustvovati članovi Sabora, a patrijarh srpski Irinej pozvao je vernike da se pomole, uz napomenu da su kiše i poplave odnele ljudske žrtve, izazivajući mnogo nevolja.

''''Kiša i poplave koje su zadesile našu zemlju izazvale su mnoge žrtve. Nažalost, ovo nije kraj. Svi koji to mogu bore se da zaštite ljudske živote'''', rekao je patrijarh, pozivajući vernike da se pomole.

On je istakao da nas je snašla velika nevolja, "kojom nas Gospod opominje, poziva na pokajanje i daje do znanja da bez milosti božije ne možemo ništa učiniti".

''''Molimo se Gospodu da zaustavi oblake kiše i podari nam sunce. Bez milosti Božje ne može se ništa uraditi. Ovo nije kazna Božija već opomena da se sklonimo sa puta poroka, zlobe i bezakonja'''', rekao je patrijarh.

On je dodao da se ovih dana u Beogradu sprema skup koji predstavlja veliko bezakonje i mrski porok, "kojim se ponose i i ističu svoje dostojanstvo i demokratiju, a sve protiv boga i zakona življenja".

 

Link to comment

dobro je za sada.. kisa je nesto slabija

 

vidim da se potok snizio

 

kod nas je dvoriste sada mirno, ali u podrum izbija iz tla jer je zemlja skroz natopljena, nema gde da ode.. pa cekamo kao nesto.. da se primiri malo jer koliko god da izbacis, ono izbije ponovo

 

odmaramo se za veceras, najavljuju svasta, mada ja mislim da nece biti vise kisnih udara.. optimista sam

uh bre...

 

generalno mi gadno da slusam ovakve stvari, a jos kada su iz prve ruke, pa od nekog koga znam(ok, znam samo preko glupog foruma, ali opet...)... ajde drste se jos nocaske, od sutra krece smirivanje

Link to comment

ne prijatelju. nego budžetom predvidiš pare za gumene čamce sa sve motorima. pa se oni kupe na vreme.

Da... U Švajcarskoj, Austriji.

Link to comment

rekla bih da su ovakve reci kaznjive za obicne ljude.

znaci sada su mu pederi krivi za poplavu?! jebote, jel postoji sansa da se ukine spc?

Link to comment

Ja mislim da je to potpuno slucajno sto patrijarhu od svih onih biblijskih zala, iskljucivo smetaju homoseksualci, a ubice i lopuze koji potkradaju ljude i ubijaju malu decu mu nikad nisu na spisku.

To je takoreci jedna potpuna koincidencija, a patrijarh nam je neki vrlo dobar covek.

Link to comment

Nivo odbrane... 'bem li ga, ne znam na sta misli. Rekao je da je sad najveca borba na obodnom kanalu i da se nada da se taj najveci talas nece poklopiti sa onim iz Save.

 

Rekose da je odbrana na 590cm a da ocekuju nivo Save od 650

koliko sam ukapirao dižu nasip posebno prema dumači i zorki, jer je tu niža obala. međutim, ostavljaju namenski izlaz u neke voćnjake jer se sava podigla dovoljno da ne može sada da primi svu vodu.

 

poenta je upravo da otekne ovo čudo pre nego što u subotu veče/nedelju navali drina > sava tok, jer smo onda i mi na čaviću ugasili. u tom sličaju očekujem da će ući voda u kuću.

 

uzdam se u nizak vodostaj dunava i prestanak ili znatno slabljenje kiše...

Link to comment

rekla bih da su ovakve reci kaznjive za obicne ljude.

 

djavo ga odneo u bujici nekoj, dabogda™

olosh licemerni odvratni

 

jel zbog nemorala i osvete nema najavljeni showgirls na b92 nego neki kungfu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...