Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

avalski put je delom neprohodan jer su izgleda skrenuli deo saobracaja sa autoputa tuda. izbegavati jer su uzasne guzve. skretanje u vrcin izgleda kao potok, ali smo uspeli da se probijemo 28-godisnjim jugicem po imenu Kristina. posto je vrcinska recica uspesno zatrpana vec godinama, iskusniji ocekuju da ce se sve lepo slivati kao autoputu. ako je kod nas na visini ovako, mogu da zamislim kako je nize.

 

ostavili smo otvorenu jednu prostoriju za kucice i macice iz sokaka, svi se smestili sem najstarijeg, slepog nemackog ovcara napustenog pre pet godina, koji strazari ispred vrata i cuva ih :heart: bunar koji je bio skoro prazan, voda stigla do pola. ovaj deo je zajeban zbog jakih podzemnih voda.

 

u u gradu, potpuno mi je neverovatno. moj krov curi i kad padnu tri kapi kise, bez obzira na sve izolacije i trtmrt, a sad nista. uopste mi nije jasno.

Link to comment

gospodar, milostivi:

 

HEROJSKI: Pogledajte kako je Vučić pomogao ugroženim građanima (FOTO)

Premijer Srbije dopremio je helikopterom Vojske Srbije humanitarnu pomoć najugroženijim građanima Koceljeva i Uba

 

 

Foto: Tanjug/Srđan Ilić Aleksandar-Vucic-7-830x553.jpg

 

 

Predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić stigao je helikopterom Vojske Srbije u Koceljevo i Ub gde je pomogao ugroženom stanovništvu dostavivši im vodu, hranu i ćebad!

 

468x60.png

 

Premijer Vučić se odmah nakon sednice Vlade uputio ka ugroženim ljudima kako bi im dopremio humanitarnu pomoć.

Aleksandar-Vucic-2.jpg

Foto: Tanjug/Srđan Ilić

 

Premijer Srbije otkazao je sve današnje obaveze i helikopterom se uputio u Koceljevu i Ub gde je zajedno sa nadležnim ekipama dostavio hranu i vodu građanima koji su opkoljeni vodom.

Aleksandar-Vucic-5.jpg

Foto: Tanjug/Srđan Ilić

 

Podsetimo Vlada je na današnjoj sednici proglasila vanredno stanje na teritoriji cele Srbije zbog poplava, a premijer Vučić izjavio je da je ovo najveća katastrofa koja je zadesila državu u istoriji!

Aleksandar-Vucic-4.jpg

Foto: Tanjug/Srđan Ilić

 

- Niko ne može da pobedi vodu i vatru i zato je najvažnije da sačuvamo ljudske živote – rekao je Aleksandar Vučić.

Aleksandar-Vucic-12.jpg

Foto: Tanjug/Srđan Ilić

 

Aleksandar-Vucic-9.jpg

Foto: Tanjug/Srđan Ilić

 

(Telegraf.rs)

 

ahahahahaha

 

ahahaha

 

ha!

Link to comment

u gradu, potpuno mi je neverovatno. moj krov curi i kad padnu tri kapi kise, bez obzira na sve izolacije i trtmrt, a sad nista. uopste mi nije jasno.

 

Isti slučaj, pre mesec dana mi je voda bila procurela u kujnu i dole u radionicu, a sad ništa. Neverovatno.

Link to comment

gospodar, milostivi:

 

 

 

ahahahahaha

 

ahahaha

 

ha!

 

 

boze budaletine

 

opet,tako je dobio i izbore, zasto menjati taktiku koja pobedjuje

Link to comment

... vučič treba da crkne, đubre ljigavo, jebem li mu sve po spisku itd.  figurativno, naravno. Generalno treba da sedi u štabu i radi ali on to ne ume.

 

BTW, reče mi ćale danas da su neke pokupili na vojnu vežbu pre par dana, znalo se, mislim ja, za ovo. Znala je i ivi <_<

 

Hebem ti vodurinu.

Link to comment

Могао је да донесе и оног малог дебелог од зимус и угради га у неки насип. Тај би и Мораву задржао.  :ph34r:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...