Jump to content
IGNORED

Poplave u Srbiji, BiH i Hrvatskoj


kapetanm

Recommended Posts

ja sam jednu zenu sa posla detoksikovao skoro potpuno od feketica. tad se klanjala do zemlje, a danas me zovne da mi kaze vid ovu budalu, opet leti helikopterom da se reklamira. lepo je videti rezultate svog rada.

Link to comment

Batalite tog paćenika. Ima li neko pouzdana predviđanja šta će posle ovoga da naprave Morava, Sava i Dunav?

 

Sava:

 

mitrovica.gif

Mitrovica

 

sabac.gif

Sabac

 

beograd.gif

Beograd

Link to comment

Batalite tog paćenika. Ima li neko pouzdana predviđanja šta će posle ovoga da naprave Morava, Sava i Dunav?

 

Pokušavam da dobijem drugaricu iz Srbijavoda, ali ne javlja se (logično). I mene to interesuje.

Link to comment

inače iznenadjence. Selaković dosta proaktivan, vrlo konkretan u obećanjima i predlozima, i u Čačku još rekao da nije došao da se slika, već da vidi koje su hitne potrebe.

samo notiram.

 

pomozi mi u pokusaju da ovo shvatim kao nesto drugo, a ne kao tesku zajebanciju. mislis kao do jaja uverljivo obecava? :D

Link to comment

pomozi mi u pokusaju da ovo shvatim kao nesto drugo, a ne kao tesku zajebanciju. mislis kao do jaja uverljivo obecava? :D

nije zajebancija. ide i do detalja kao što je distribucija stočne hrane za najugroženije, a danas slušam od ljudi da se mali stvarno razleteo i da ozbiljno radi. šta ga znaš, možda mu leže krizne situacije, nije da mu verujem (uopšte) ali ljudima nekad blesnu skriveni talenti.

ima vremena za napušavanje.

Link to comment

 

Da smo mi ljudi pa da ne bacamo smeće i krupni otpad gde god stignemo, ne bi imali ni pola ovog problema! Da li se neka Vlada do sad bavila edukacijom stanovništva, i upozorenjem da se ponašamo kao odgovorni ljudi, nego su brže bolje jurili za punjenjem svojih džepova. Tek je Vučić počeo da, bez obzira što mu to i neće možda koristiti u političkoj karijeri, upozorava da moramo da menjamo svoje navike! Zapamtite jedno: "Nemac kad obrađuje svoju baštu, ima na umu da obrađuje deo nemačke teritorije", to je ono što Nemačku čini moćnom!

(BUCA, 15. maj 2014 12:22)

# Link komentara

 

 

 

PS: Selakovic je dobar covek, i bio je odlican asistent.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...