Jump to content
IGNORED

Fargo


Lrd

Recommended Posts

@maheem @kipo znači ipak imam istomišljenike :)

 

Meni se nešto ranije činilo kad sam čitala ovde preporuke da se većini ne svidja druga sezona, a i u mom okruženju je većinom tako.

 

 

Link to comment

Meni je druga sezona ubijena u pojam onog momenta kad je

Spoiler

Indijanac našao automobil u servisu i poklopio razbijeni far i staklo koje je našao na putu.

Izuzetno glup trenutak i neverovatan razvoj događaja.

Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Zbog postova poput Kojotovog želja da pogledam S4 mi je ravno nula. Ima li neko bilo kakvu lepu reči ili da bataljivam?

Da li poslušati Kojota ili Pticu Trkačicu???

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, Milošica said:

To ako gledas iskljucivo pricu, ali Fargo sadrzi neki mitski efekat, koji prevazilazi to sto si napisao.

Митска је она музичка деоница из Фарга. И има нешто што Фарго чини двојником Твин Пикса, док је Твин Пикс пут у америчку интровертност,  Фарго је есенцијална америчка екстровертност: јачи, бескруполознији, организованији, безобразнији обавезно односи премоћ у Фаргу (само га крајња случајност понекад спречи) што саблажњава гледаоца, али га и прикује за екран. 

Edited by Duhovnost, ljubav i med
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Agree da je treća najlošija, a takođe me nešto ne vuče da gledam 4... Msm da su ljudi uglavnom imali negativne komentare, malo ko je hvalio. Ako je iko uopšte i hvalio... 

Link to comment
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...