Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

@maheem @kipo znači ipak imam istomišljenike :)

 

Meni se nešto ranije činilo kad sam čitala ovde preporuke da se većini ne svidja druga sezona, a i u mom okruženju je većinom tako.

 

 

  • Replies 574
  • Views 63.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

Meni je druga sezona ubijena u pojam onog momenta kad je

Spoiler

Indijanac našao automobil u servisu i poklopio razbijeni far i staklo koje je našao na putu.

Izuzetno glup trenutak i neverovatan razvoj događaja.

2 hours ago, Mil@n said:

Zbog postova poput Kojotovog želja da pogledam S4 mi je ravno nula. Ima li neko bilo kakvu lepu reči ili da bataljivam?

Da li poslušati Kojota ili Pticu Trkačicu???

2 hours ago, Milošica said:

To ako gledas iskljucivo pricu, ali Fargo sadrzi neki mitski efekat, koji prevazilazi to sto si napisao.

Митска је она музичка деоница из Фарга. И има нешто што Фарго чини двојником Твин Пикса, док је Твин Пикс пут у америчку интровертност,  Фарго је есенцијална америчка екстровертност: јачи, бескруполознији, организованији, безобразнији обавезно односи премоћ у Фаргу (само га крајња случајност понекад спречи) што саблажњава гледаоца, али га и прикује за екран. 

Edited by Duhovnost, ljubav i med

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

Kakva je treća sezona? Odgledao sam prvu epizodu, priča deluje odlično, ali mi je izvedba bila vrlo dosadna, pa ne znam da li da nastavljam.

Meni nije dobra kao prve dve (pogotovo ne kao prva), mada se baš kanim da ih sve ponovo odgledam ovih dana...

Meni se nije svidjela, ali gledljivo svakako. Druga mi je najbolja. 4. nisam gledao, ne mogu se nagovoriti.

Slažem se s Indijem. Nisam ni znala da ima 4. sezona.

4. je meni bila toliko dosadna, ne znam šta bi me nateralo da je ponovo gledam

Agree da je treća najlošija, a takođe me nešto ne vuče da gledam 4... Msm da su ljudi uglavnom imali negativne komentare, malo ko je hvalio. Ako je iko uopšte i hvalio... 

Vrhunska je i treca. 

  • 3 months later...
  • 2 months later...

 

  • 4 weeks later...

Krenuo je novi Fargo, ko prvi skupi muda da pogleda neka baci koment

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.