April 12, 20215 yr 5 hours ago, Indy said: Jedino sto nisam ranije cuo za Andrewa Birda... Oooo, kakav propust - "Are you serious" mi je najjaci album - iz tog perioda Lik je ko rodjen za ulogu u nekom Jarmushovom filmu.
May 13, 20215 yr Skroz ok sezona. Nije najbolja ali dobro vozi. Da je non Fargo serija verovatno bi bolje prošla, ovako ima teret prethodnika. Jedino što fali neki negativac a la Varga ili BBT Sent from my GM1913 using Tapatalk
June 7, 20224 yr https://www.hollywoodreporter.com/tv/tv-news/fargo-season-5-jon-hamm-juno-temple-jennifer-jason-leigh-1235159980/ Jedva čekam da vidim ovo.
June 7, 20224 yr Zbog postova poput Kojotovog želja da pogledam S4 mi je ravno nula. Ima li neko bilo kakvu lepu reči ili da bataljivam?
June 7, 20224 yr To sam i ja htela da pitam, gledati četvrtu sezonu, ili ne? Do sada nisam, na sve strane pljuvačina, pa rekoh da se ne razočaram. Meni se svidja druga sezona, više nego treća i tu sam u manjini.
June 7, 20224 yr 8 minutes ago, Mil@n said: Zbog postova poput Kojotovog želja da pogledam S4 mi je ravno nula. Ima li neko bilo kakvu lepu reči ili da bataljivam? Gledaj, ok je iako nije na nivou prethodnih.
June 7, 20224 yr Ja sam S4 gledao tako sto sam u drazesnom VLCu podesio playback speed na 1.2, nekad i 1.3, i komotno moze tako da se gleda. Epizode su krace, dijalog normalne brzine i nisu svi usporeni. Pa sami zakljucite iz toga da li vam se gleda nesto takvo. Inace to nikad u zivotu pre, a ni posle F4 nisam radio.
June 7, 20224 yr Нису незанимљиве за гледање, али већину Фарго сезона бих могао сажети у једноставну реченицу: "крими корпорације против локалног породичног крими бизниса. "
June 7, 20224 yr 1 hour ago, Ptica trkacica said: Meni se svidja druga sezona, više nego treća i tu sam u manjini. +1 Mada mislim da je većini bolja druga od treće.
June 7, 20224 yr 4 minutes ago, Duhovnost, ljubav i med said: Нису незанимљиве за гледање, али већину Фарго сезона бих могао сажети у једноставну реченицу: "крими корпорације против локалног породичног крими бизниса. " To ako gledas iskljucivo pricu, ali Fargo sadrzi neki mitski efekat, koji prevazilazi to sto si napisao.
June 7, 20224 yr Druga sezona je remek djelo, jednostavno savrseno, sveeee. S04 sam cekao da se bas natjeram zbog Kris Roka, pa kad sam napokon smogao volje, desavanja i naracija prvih 15-ak min me potpuno odbila, pa odustao. Pretpostavljam da se kasnije nesto promijeni, ono je bas bezveze.
Create an account or sign in to comment