Jump to content
IGNORED

Ne možeš ugaziti u isti film dvaput...


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    36

  • Прслин

    19

  • ToniAdams

    18

  • hoffnung

    12

Nekad mnogo više :D

pa da, ne mozes ugaziti dvaput... :) meni je ona ko stvorena za Kontesu, ima tako neko zajebano zlo u sebi, steta sto verzija filma nije bila bolja.

Edited by Lancia
Link to comment

sad mi ubi volju da dalje citam ovaj topik.

 

Pa nisam mogao da kažem ništa što nije već rečeno, golo govno je short version, dao sam mu 2 šanse, dosta je. Možda sam ja samo glup da pojmim sve... Ono. 

Link to comment

Pa nisam mogao da kažem ništa što nije već rečeno, golo govno je short version, dao sam mu 2 šanse, dosta je. Možda sam ja samo glup da pojmim sve... Ono. 

pa dobro, ali nije onda golo govno, nego ti se ne sviđa, dosadno ti je ili već šta

 

prisutan je tu i generacijski jaz

Link to comment

usrali ste se coveku u topic onim kvazipametnim proseravanjem na potonjim stranama....

 

 

 

simo sruže, ne pozivaj me više na ovakve topiće, smori me ovo pametovanje više nego bilo koji politički topić :(

Link to comment

na nevidjeno kazem da bi mi sada 'westworld [1973]' bio smesan, iako mi je to bio prilicno strasan film, ili momenti. npr kada jul briner izlazi iz onog 'sahta'. jel ste gledali ovaj film kada ste bili mali, i naknadno posle?

 

 

Gledao sam ja kad sam bio mali, u nekom ciklusu na TV gde su bili i Odiseja i Loganov beg. I bio mi je strašan, naročito ona scena kad uđu u sobu sa programerima, a tamo svi mrtvi.

 

Nisam ga gledao skoro.

Link to comment

Гледао ја и изненађујуће ок изгледа: обрнули смо круг, па је сада ин ретро а Вестврлд за то има адуте.

 

Зато све тинејџерске комедије са почетка осамдесетих изазивају покретање тромбова. Моли Рингвалд са нараменицама и тај рад. На страну што су ми тада изгледале као жене а сада као деца. :)

Link to comment

usrali ste se coveku u topic onim kvazipametnim proseravanjem na potonjim stranama....

 

 

 

simo sruže, ne pozivaj me više na ovakve topiće, smori me ovo pametovanje više nego bilo koji politički topić :(

 

 

Ma znam, jbt, ovo je gore nego ČvP.  A kad bi bar bilo nekih argumenata, nego sviđizam vs sviđizma. Sad ću da tražim da se topik malo pročisti.

 

Iskreno, živo me boli kurac da li Matriks "originalan" ili ne. Napravite topik, pa tamo naklapajte o tome. Koncepcija ovog topika je potpuno drugačija.

Link to comment

Гледао ја и изненађујуће ок изгледа: обрнули смо круг, па је сада ин ретро а Вестврлд за то има адуте.

 

Зато све тинејџерске комедије са почетка осамдесетих изазивају покретање тромбова. Моли Рингвалд са нараменицама и тај рад. На страну што су ми тада изгледале као жене а сада као деца. :)

 

Hahahaha, jete, ja nahvaljenog Hjuza vrlo teško podnosim danas. Pretty in Pink me udavio preko svake mere. Mada ga nisam gledao kad mu bilo vreme.

 

Feris Bjuler mi je nekad bio super film, ne znam kakv bi mi bio sad.

Link to comment

И то сам гледао (скоро цео) пре пар недеља. К'о да сретнеш неког ортака из средње који је био мега шмекер а он фура исту зурку и јашу и једно 10 кила више. Јесте, он је, има и неку добру фору, али брате, ка' ће се жениш

Link to comment

syme |

 

juce sam bacio pogled na neke snimke, cini mi se da bih mogao ponovo da ga pogledam. samo da nadjem ceo. 

 

the warriors. ok, to je od onih filmova koji spadaju u 'must watch' i siguran sam da je vecina vas gledala isti mali milion puta, ali ono sto mene zanima jeste: koji su to detalji zbog kojih se uvek vracate sa istim zarom, tugom, itd? jedna od stvari koja mene izrazito iznervira, bez obzira na odgledani broj puta je scena u parku kada ajax aka james remar zavrsava na onoj klupi u parku zakljucan lisicama. jbt. uvek se iznerviram na tu scenu. u fazonu: "vrati se, nemoj da ides, nemoj da si piglu!" takodje, nema ni jedna pozitivna scena, fora koja se pamti, i ostane zapamcena za sva vremena, kao sto je to slucaj sa poslednjom scenom kada luther zvecka sa flasicama definitivno film koji ostaje u pamcenju za sva vremena. 

 
komentari ispod, mislim ocigledno je, a tice se poslednje scene:
 

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...