Jump to content
IGNORED

Ne možeš ugaziti u isti film dvaput...


Turnbull

Recommended Posts

И то сам гледао (скоро цео) пре пар недеља. К'о да сретнеш неког ортака из средње који је био мега шмекер а он фура исту зурку и јашу и једно 10 кила више. Јесте, он је, има и неку добру фору, али брате, ка' ће се жениш

 

:lolol:

Link to comment
  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    36

  • Прслин

    19

  • ToniAdams

    18

  • hoffnung

    12

@боб

 

Кеееен јууу диг ит? Кеееен јууу?

 

Усне.

 

Банде. Лизис нарочито.

 

Вондер вил.

 

Ма, све.

 

Имају Вориорси и необично добру гејминг верзију на ПС2. Одлична, одлична игра.

Edited by Праслин
Link to comment

Ali ako ne grešim Vorirosi nisu samo u prenosnom smislu drugačiji film kad ga gledaš drugi put, nego imaju i onaj novi re-edit, ili re-cut, ili kako se to već zove sa onim stripovskim delovima...

Link to comment

То не гледам. Мрзим дајректорс катове. Зато нисам гледао Блејд ранера годинама осим када забодем оригиналну верзију на некој телевизији (никада није објављена на ДВД, само на ВХС и ласер диску).

Link to comment

 

syme |

 

juce sam bacio pogled na neke snimke, cini mi se da bih mogao ponovo da ga pogledam. samo da nadjem ceo. 

 

the warriors. ok, to je od onih filmova koji spadaju u 'must watch' i siguran sam da je vecina vas gledala isti mali milion puta, ali ono sto mene zanima jeste: koji su to detalji zbog kojih se uvek vracate sa istim zarom, tugom, itd? jedna od stvari koja mene izrazito iznervira, bez obzira na odgledani broj puta je scena u parku kada ajax aka james remar zavrsava na onoj klupi u parku zakljucan lisicama. jbt. uvek se iznerviram na tu scenu. u fazonu: "vrati se, nemoj da ides, nemoj da si piglu!" takodje, nema ni jedna pozitivna scena, fora koja se pamti, i ostane zapamcena za sva vremena, kao sto je to slucaj sa poslednjom scenom kada luther zvecka sa flasicama definitivno film koji ostaje u pamcenju za sva vremena. 

 
komentari ispod, mislim ocigledno je, a tice se poslednje scene:
 

 

Meni je baš dojaja scena sa lisicama. Lik se krlja sa ribom koji je upoznao pre dve sekunde, ova dvojica ga teraju da se kreće kući, njega zapole krlja jezičinu. Kad ono bam - pandurka koja juri silovatelje!

Iznenadilo me prvi put.

Link to comment

mene je prvi put ta scena bas rastuzila. "jaoj.. ostali su bez ajaxa :((" ima jedan deo filma koji nije objavljen [kako se bese to zove, stao mi je mozak] gde se dele uloge, ko ce sta da bude, i ajaxu je dodeljena uloga u bandi da bude samo fajter, sto mislim da je logicno, buduci da ima skill i snagu za fajt, ali ne i mozak kao npr swan. 

Link to comment

Bob, isto, ali isto za scenu na klupi. Pizdeo sam sa svakim gledanjem kao "run, forest, RUN", ali džabe, pussy power. :(

 

Inače, warriorsi su mi (ako nisam gore spomenuo) jedan od naj filmova iz mladosti, a i inače i uvek im se rado vraćam. Cela scena sa baseball furies-ima mi je jedna od najboljih ikad, od muzike, izgleda furiesa, one šminke, onog kadra kada formacijski trče i glave im se pojavljuju na horizontu. Volim i hepi ending i momenat kada onaj crnac kaže "You are good, warriors, really god...". I onda se svi razmaknu a oni prođu kao bogovi, njih šaka jada sa Koni Ajlenda. :Hail: 

 

Eh, kakav film... 

Link to comment

Hahahaha, jete, ja nahvaljenog Hjuza vrlo teško podnosim danas. Pretty in Pink me udavio preko svake mere. Mada ga nisam gledao kad mu bilo vreme.

 

Feris Bjuler mi je nekad bio super film, ne znam kakv bi mi bio sad.

 

što bre tako o Hjuzu - ja sam skoro oddgledao serijal Home Alone, pa onda Ucle Bucka, pa onda Wierd Science pa GReat Outdoors - i isto sam se upišavao od smeha kao i pre 20godina. Jbga, možda mi sad nisu smešne neke fore koliko su bile, ali su mi zato neke druge koje sam preskakao danas baš zabavne.

Link to comment

Вирд сајанс и даље генијалан, а Сам у кући ок када једном крене (предуга експозиција, данак приповедања деци у том времену).

 

Сада сам схватио да гледам редом те филмове јер су ми клинци довољно порасли па им пуштам један по један :)

Link to comment

Posebna je priča ponovno gledanje filmova sa nekim ko ih prvi put gleda - klincima, mlađom braćom, prijateljima, itd. U meni to često ponovno proizvede uzbuđenje prvog gledanja, jer kao da ih gledam očima tog drugog ko ih po prvi put gleda.

Link to comment

e pa sad mi pade na pamet zabranjena planeta, skoro je odgledah, igrom slučaja

 

i pored crno bele anahronosti sf motiva, bila mi je ok kao prvi put

 

a i zaboravio sam da u filmu igra lesli nilsen kakvog obično ne znamo

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...