Jump to content
IGNORED

Ne možeš ugaziti u isti film dvaput...


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 184
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    36

  • Прслин

    19

  • ToniAdams

    18

  • hoffnung

    12

na nevidjeno kazem da bi mi sada 'westworld [1973]' bio smesan, iako mi je to bio prilicno strasan film, ili momenti. npr kada jul briner izlazi iz onog 'sahta'. jel ste gledali ovaj film kada ste bili mali, i naknadno posle?

Link to comment

Пробудио ме малопре озбиљан поремећај Силе. Чујем, деца тихо јецају у својој соби. Пас се упишао насред дневне собе. Жени се покренуо камен у бубрегу. На телевизији реприза утакмице Келн - Црвена звезда са судијом Марком Јозефом. Храна у фрижидеру се покварила. Одмах сам знао да се нешто ужасно догодило. Дошао сам на форум овако бунован да проверим да није Фукушима коначно покренула кинески синдром, а оно још црње и горе: Тони сугерише да на планети постоји неко ко може да мисли исто о оном кичастом гованцету на допу и о... о... Не, не могу у исту реченицу да их ставим. Раздвојићу их новим редом.

 

О Блејд ранеру.

 

Мени је Блејд ранер покренуо пубертет, а не девојчурци из одељења. Више сам у њему живео него у сопственој соби. Много година касније сам мислио да је Мориси писао монологе у том филму. Шон Јанг сам волео више чак и од Ање Рупел.

 

Репортован си, Тони, а сада идем назад на спавање.

Edited by Праслин
Link to comment

Kako sad da zaobiđem etiketu homofoba i da budem socijalno korektan, jebem li ga (i sada si me uhvatio u sintaksičku zamku raskoraka između švajcarskog gramatičara i ličnog hendikepa da budem pravi socijalista zbog perverzije koja me naginje prema samo ženskom polu)?

Link to comment

Joj, srce, pa zar postrukturalizam moram da potežem da te vadim iz ovog topica?

 

ne znam zasto ali si me uzasno sa ovom recenicom podsetio na merlinku iz marble ass. 

 

btw, vrlo je moguce ne voleti matrix, a voleti blade runner. zapravo, ne znam zasto se u isti kos stavljaju ta dva filma. meni je matrix zaista odlican film, ali moram da kazem i prolazan. ne drzi me neki sentiment za isti, vrlo je hladan, i nema nesto puno referenci da se zapamte, za razliku od blejd ranera. vremenom deluje kao neka igra [game over] koju igras do iznemoglosti, pa je ostavis na polici da skuplja prasinu. blejd raner je sa druge strane kao neki muzicki album, ili dobro vino. nije prolazan.

Edited by bob mould hair style
Link to comment

Smejem se od tuge što bi rekao Čehov, ali ti si ionako otpisao amere, ruse, engleze i dve trećina francuza iz Evrope...

 

I, to je za plač kao i tvoja i Cowboyova angažovanost... I, samo mi se obraćaj, to bi moglo potrajati!

Edited by Ajant23
Link to comment

meni je zaista stalo da caskamo na ovu temu. tj. voleo bih da znam sta ti je bilo smesno kada sam pomenuo matrix u kontekstu da je to odlican film. svakako imam obrazlozenje sta to znaci, i mogu da pojasnim jasno. 

Link to comment

Saucesce Symeu na razresetanoj temi :sleep:

Moderatora na lomacu!

 

Moram overiti ponovo jedan od nekad omiljenih filmova,  "Tri musketara" iz 1948. "The Three Musketeers" u kom Gene Kelly glumi Dartanjana a Vincent Price Riseljea pa cu se javiti :) Ah te boje ~

 

Lana-Turner-and-Vincent-Price.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...