Jump to content
IGNORED

Snimci saobraćajnih situacija


Tale

Recommended Posts

E da, sve prođe u dogovoru, svako svojoj kući krenuo, kad smo krenuli pežoina neće da upali, akumulator ćao zdravo. Prvo dok sam dočekao majstora iz vozzi, dok je čiki nabo gde idu kleme, dogegao se kući i za kraj, zamena akumulatora još sat ipo, jebo ga francuz kako ga je sakrio.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Valkyrie said:

Čekaj, ovo slika od ranije još kad si imao čukanje?

Jok, od danas popodne. 

 

19 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

el se meni samo čini da je peugeot šinuo renaulta?

:fantom:

 

 

Dobro ti se čini, lepo sam je nasadio po vratima i omeo u lošem pokušaju da me iseče i pre mene uleti u srednju traku. Realno nisam je ni video, iz mrtvog ugla desne strane samo mi se stvorila na blatobranu.

 

 

IMG_20230227_213220.thumb.jpg.629a24002cfe5d4dffb312bd49135a89.jpg

Edited by desboj
  • +1 1
  • Tužno 2
Link to comment

desbojev pežo be like

QCRjsr0.png

 

@Tale

 

Garmin 57 vs Garmin 67w

 

Imaš li neku pametnu za ovu dilemu? 57 ima da se uzme. 67w ima širi ugao (plus noviji model). A djeluje mi po YT klipovima da 57 ima bolju sliku (možda sam sad to utripov'o)?

  • Haha 1
Link to comment

Panduracija došla na uviđaj i ubediše nas da ne prave zapisnik, tvrdi da bi sudija rebnuo oboje jer smo oboje krivi. Da li je u pravu, ili ga je mrzelo da piše papirologiju ili nešto treće, uglavnom šteta na Pežou je presudila da se složim, gospođa posle telefonskih konsultacija takođe, iako cenim da je šteta na Renou ozbiljna(reče da teško otvara vrata)

 

IMG_20230227_213758.thumb.jpg.25330ddcb5fc55c602ad1f6fd10b4118.jpgIMG_20230227_213722.thumb.jpg.77eb0bc80fa1b91e7ae329a5dc44bfa9.jpg

Edited by desboj
  • +1 1
Link to comment

Al te hoće.. :unsure:

ti si bolje prošao, deluje kao da malo temeljnije poliranje sređuje stvar. Ne znam koji je % njene krivice, jbg, deluje da si je drmnuo a sa leve si strane mada realnije je da se jeste trkali za pol poziciju.

Link to comment

150€ ona, 50€ desboj

 

ako niste pisali ni euro zapisnik pandur vam je učinio uslugu, ojadili bi vas na osiguranju naredne 3 godine

Edited by kud u maglu Simoviću
  • +1 2
Link to comment
8 hours ago, Tpojka said:

57 vs 67w

Ako je dilema između samo ova dva modela Garmina onda bih izabrao 57 jer je jedina bitna razlika širina ugla kamere. 180° neminovno dolazi sa distorzijom pa zato slika izgleda bolje (prirodnije) kada je 140°.

 

Razlika u ceni opravdava 57.

 

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

ako niste pisali ni euro zapisnik

Nismo, potpisali nešto na fazon odustajemo od uviđaja

 

9 hours ago, Valkyrie said:

deluje da si je drmnuo

 

Jesam, fora je što je izletela u slalomu, da su bile 360 kamere na autu možda bih i dokazao nevinost, tj da je uletela misleći da će me iseče. 

Link to comment

Bukvalno sam ga primetio uglom oka, shvatio sam da ne razume da nije na putu sa pravom prvenstva i da uopšte ne gleda levo.

Instinktivno sam se pomerio levo da se ne bi zakucao u mene.

  • +1 1
Link to comment

Broj ljudi koji vozi i kuca poruke je zastrašujuć. Nešto mora da se uradi povodom toga, nešto što će ljude naterati da ostave mob u nekakav dock sve dok se vozilo kreće.

  • +1 7
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...