Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

a to mislis na osnovu cega tacno?mislim, drago mi je ako nekog iritiram, da ne bude zabune.
pa ja i ne znam šta je tvoja struka, sigurno je da nisam mislila na tebe. mislila sam na sebe.
Link to comment
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

sprovela si anketu, ili pod ljudima podrazumevas sebe? ili, kao narodna forumasica, dajes sebi za pravo da to tvrdis?nebitno, jako me potresa, u svakom slucaju :)
jebiga, ne znam sad da li je ovo ono pasivno-agresno zabole me baš ili si se stvarno nasekirao. u svakom slučaju, ima istine u tome da ne treba pisati o onome što za tebe predstavlja životnu temu a druge samo hobistički zanima. to je put u propas.
Link to comment

toni, šta je tačno okidač? to što ne znam šta ti je struka? neki moj konkretan stav o temi (mada reče da se slažeš)?misliš da je prepotentno ovo poslednje o struci? ako je to: naprotiv. mislim da kad ti je neka tema bliska, mnogo toga ti se podrazumeva, mnogo toga ti se čini prebitnim, pa onda postaješ smor za forumsku diskusiju. i ponudih sebe na tanjiru u tom smislu.tako da - kaži tibi lepo šta je bilo da probam da popravim ili me zaobiđi. nema potrebe za ovim.

Link to comment
toni, šta je tačno okidač? to što ne znam šta ti je struka? neki moj konkretan stav o temi (mada reče da se slažeš)?misliš da je prepotentno ovo poslednje o struci? ako je to: naprotiv. mislim da kad ti je neka tema bliska, mnogo toga ti se podrazumeva, mnogo toga ti se čini prebitnim, pa onda postaješ smor za forumsku diskusiju. i ponudih sebe na tanjiru u tom smislu.tako da - kaži tibi lepo šta je bilo da probam da popravim ili me zaobiđi. nema potrebe za ovim.
ne znam odakle ti uopste ideja da imam bilo kakav problem.najnormalnije sam te pitao za ocigledne razlike u stavovima u te dve teme, a prema ljudima koji fakat iskoristavaju tudju, mogu slobodno reci nesrecu, na ovaj ili onaj nacin.sve ostalo sto sam napisao su bili samo odgovori.no buduci da zbilja nisam strucan ni za sekte, ni za plasticnu hirurgiju, odustajem, ili, ako zelis da tako protumacis, zaobilazim.hamlete, ne mesaj se u cik fajt Edited by ToniAdams
Link to comment

ako ti je tema bliska onda verovatno posedujes i vise relevantnih informacija o istoj, koje mozes podeliti u diskusiji sto mi ne deluje kao losa stvar. isto tako ako ti tema nije bliska ali ipak imas misljenje utemeljeno na poluinformacijama ili licnim utiscima to moze biti prilicno kontraproduktivno za diskusiju. sve u svemu doprinos diskusiji vise zavisi od karaktera diskutanta, da li ume/zeli da to sto zna prezentuje na razumljiv nacin i laicima. tako da mislim da je najbolje kad je pomesano, strucni + nestrucni koji razmisljaju van kutije. a moze naravno i tema da se prepusti samo nestrucnima pa da se gadjaju prvim sto dohvate, i to je zabavno na svoj nacin.

Link to comment
e pa nemoj mi sad jao leja, nemam ja ugradjen citac misli.
Kakav čitač misli, je l tebi dobro? Ja u postu napišem 'na osnovu toga i toga' i ti me u sledećem postu pitaš 'na osnovu čega?'. Saberi se Leja. Kapiram da je jako teško kad tvoja mora da bude poslednja, ali trebala si već do sad da naučiš da se nosiš s tim.
Link to comment
Kakav čitač misli, je l tebi dobro? Ja u postu napišem 'na osnovu toga i toga' i ti me u sledećem postu pitaš 'na osnovu čega?'. Saberi se Leja. Kapiram da je jako teško kad tvoja mora da bude poslednja, ali trebala si već do sad da naučiš da se nosiš s tim.
izvini molim te ako ti je ovaj dodatni napor da se razjasni nesporazum izazvao kratak spoj u glavi zbog preopterecenja kapaciteta. koliko god se covek trudio da kulturno diskutuje s nekim ljudima to prosto nije moguce i samo se ceka kad ce situaciju eskalirati u prostakluk zbog...pa i nije mi bas jasno cega.ako nemas sta vise da kazes na temu mogla bi se uzdrzati od ocena moje persone, ne zato sto je mene nesto briga nego jer ne vidim svrhu
Link to comment
nije stvar u tome, vec u proceni lekara da li su rizici operacije suvise visoki da bi opravdali estetsku intervenciju.
Mislim da se ovde ne govori o tome. Podrazumeva se (mislim, tako bi trebalo jelte) da ce lekar odbiti rizicne intervencije i one koje funkcionalno ugrozavaju zivot. Mi ovde, kako razumem, govorimo o estetskim granicama™Gagoderka (i ja ranije) pomenuli procenu psihologa. Ja se pod time pitao da li je moguce problem umesto skalpelom resavati kauchem a sve to pod zabranom skalpela.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...