Jump to content
IGNORED

Silikonska nelagodnost


svashtabezneshto

Recommended Posts

Ove gospoj'ce imaju vrlo los ukus. Ne volim izraze "nakaza" i sl. Ne slazem se ni sa odvlacenjem na kauc psihijatra. To su preterane reakcije. Na ovo treba gledati kao i na ostale nachtwerk pojave. Ove patke bih mogao porediti sa devojkama koje ovih noci u minicima izlaze na ulicu. I one ugrozavaju svoje zdravlje tripujuci da tako lepse izgledaju.

Link to comment
  • Replies 560
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    50

  • Aineko

    46

  • Indy

    39

  • Dagmar

    38

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne slazem se ni sa odvlacenjem na kauc psihijatra. To su preterane reakcije.
Slazem se. Kauch sam pomenuo kao odgovor Eve-i koja bi da "regulise" stvar.Neka cveta hiljadu cvetova, ne vidim gde ove devojke mene licno ugrozavaju (sem estetikom al da ga boles' odavno bih uginuo kada bi me svaka preteranost dotakla)
Link to comment
pa jebote, odvlacenje psihijatru na kauc je jedno hiljadu puta manje radikalna metoda negoli pod noz.ko da zivis u srednjem veku.
Ne kontam kakve to veze ima sa mojim stavom. Moj stav je da ne treba slati nekoga kod psihijatra zbog tragicno loseg ukusa... ili treba? Ako treba, onda neka to bude praksa za sve manifestacije loseg ukusa. Neka idu i devojke koja na -10 idu u minicima, neka idu i nachtwerkoidi, neka ide i fudbalska reprezentacija Srbije, itd. Vidim veliku razliku u reakcijama na te pojave.
Link to comment
svakako se ne radi samo o losem ukusu. onda bismo to mogli reci i za anoreksiju, npr.
Nego o cemu se radi? Za anoreksiju znamo sta je. Da li psihijatrija klasifikuje ovakve slucajeve u nekakve poremecaje i kako se to zove i objasnjava?
Link to comment

^^ Od toga se umire, ako se ne varam, od silikona u ustima se ne umire, koliko znam, zato bih se najradije zadrzao na poredjenju sa klinkama u minicu po zimi. Zeleo bih da vidim da se obe pojave slicno tretiraju. Sad imamo slucaj da se jedna pojava vrti na naslovnim stranama uz komentare "Nakaza" i sl. a druga se nigde ne pominje (a kad bi se pominjala, komentari bi bili sigurno drugaciji i njih ne bi pratili :puke: smajliji, vec :naughty: )Btw, kada bih u svom okruzenju imao neku od ove dve pojave, pokusao bih objasniti koliko je glupo raditi tako nesto...

Link to comment

Pravda za mini suknje!Btw, zimske hulahopke, grilonke i sl. odevni predmeti su mnogo topliji od farmerki, tako da ne bih podržala tu analogiju.Ili... možda jeste prava, mini suknja zimi izgleda nezdravo, ali samo za neupućene.

Link to comment

za sta jos bi trebalo odvlaciti psihijatru na kauc kad se proceni da je to manje radikalno od zeljene intervencije? tetovaza, pirsing? ugradnja IUD (izlezavanje na kaucu je svakako udobnije od dvonedeljnog previjanja u bolovima, ali eto, ima zena takvih)? vadjenje zdravih zuba zarad estetike? lezanje na kaucu je definitivno manje agresivno od svih ovih invazija na telo.

Link to comment

bravo, bas sam na to mislio! i na sisanje na ruzno, i nosenje platformki i starki!jebemu, meni su ove dve zaista vrlo ekstremne, i ne mogu da pojmim da bi neko od 23 godine pri zdravoj pameti zeleo da bude ovako unakazen.odlazak psihijatru nije big dil, ne verujte svojim tetkama i babama, a cenim zbilja da bi u odredjenom broju ovako ekstremnih slucajeva mogao biti ucinkovit.poredjenje sa anoreksijom je svakako bilo u smislu samog mehanizma a ne ishoda. sad, sto je vama odvlacenje psihijatru opravdano samo u slucaju potencijalno smrtnog ishoda, moram priznati da me malo cudi.radagaste, psihijatrija i psihologija su, podsetio bih te, veoma mlade discipline u razvitku. a da su se zadrzali na postojecim kvalifikacijama i dijagnozama bojim se da se i ne bi preterano razvile.

Link to comment

Ja kapiram da se ovde smatra da kod psihologa/psihijatra treba ići samo ako će neko da umre od posledica svog psihičkog problema (anoreksija) ili ako nekog drugog ugrožaba (isto pomenuto). A za sve ostale potencijalne psihičke probleme koji neće dovesti do smrtnog ishoda osobe/osobine komšije je stav neka cveta hiljadu cvetova. Tom logikom očekivala bih i da forumaši kod zubara odu samo evt ako zub preti gangrenom, zbog slepog creva i sl, a bolovi u leđima, ravni tabani, krivi zubi, klempave uši, šuga, osip, hlamidija - pa neka cveta hiljadu cvetova.

Link to comment

btw,za one bez interneta, na tom nekom guglu se za par sekundi moze naci veza izmedju psihickih problema i ekstremne zelje da se ide pod plasticarski noz, sa sve kvalifikacijom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...