Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

Pa da, Ivan im je glavna zvezda, a i Grand je njihov.

Kanal je svakako nešto čim planiraju privući šire narodne mase.

Zanimljivo će biti videti ko sve sme doći u goste kod Ivana i Olje, rekao bih da je spisak prilično ograničen.

Edited by mraki
Link to comment
Quote

 

REM podneo zahtev za pokretanje prekršajnog postupka protiv SBB-a

 

Radio-televizija Srbije ističe da je odluka SBB-a da na svojoj kablovskoj mreži pomeri RTS 1 sa pozicije dva na poziciju tri – skandalozna.

Podsećamo da od leta 2015. RTS traži od REM-a da utvrdi logičku numeraciju kanala po kojoj bi se RTS 1, RTS 2 i RTS 3 našli na prve tri pozicije.

Zahtev smo ponovili u proleće 2017, kada je SBB sa prve pozicije RTS 1 pomerio na drugu poziciju.

 

 

patite

Link to comment
18 hours ago, mraki said:

Pa da, Ivan im je glavna zvezda, a i Grand je njihov.

Kanal je svakako nešto čim planiraju privući šire narodne mase.

Zanimljivo će biti videti ko sve sme doći u goste kod Ivana i Olje, rekao bih da je spisak prilično ograničen.

 

nebitno je, ne mora niko da dodje, dovoljno je da beckovic izmontira vucica u predlozima i potpise pogano kako samo ona ume. meni je sad zanimljivo da l ce vucic gostovati na hepiju u terminima utiska i dal ce moci da izdrzi taj tempo svake nedelje. a ako ostane kod kuce, u 100 eura da ce i on gledati utisak nedelje :D

 

 

17 hours ago, levi said:

 

patite

 

ovo pozivanje na logiicki red u rasporedu kanala je urnebesno.

vucic, naravno, uvek moze da promeni zakon.

Link to comment

kad bi mogao dva sata da budem nevidljiv ja bi odabro da to bude u nedelju i da budem u prostoriji u kojoj šizoje gleda utisak

 

 

nervni slom u najavi, a ja gledam

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...